Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski nie może już się doczekać narodzin dziecka

Michał Wiśniewski niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. On i jego ukochana już nie mogą się doczekać narodzin synka. Spójrzcie, jak urządzili mu pokoik!

48-letni Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych urocze zdjęcie. Pochwalił się pokoikiem, który urządził dla swojego dziecka, które już niedługo przyjdzie na świat. 

Artysta i jego żona, Pola, którzy mają już potomstwo z poprzednich związków, oczekują narodzin maleństwa z niecierpliwością. Ich synek będzie nosił bardzo oryginalne imię. Para zdecydowała, że nazwie go Falco. 

Michał Wiśniewski regularnie dzieli się z fanami tym, co u niego słychać. Jakiś czas temu pokazywał nagrania z USG, a teraz ujawnił, jak wygląda pokoik przygotowany dla maleństwa. 

Reklama

Jak widać, stoi w nim piękne czerwone krzesło z imieniem synka, można też dostrzec ramki ze zdjęciami. Naturalnie jest też łóżeczko. 

"Zostało już całkiem niewiele czasu, więc wykorzystujemy te wolne chwile, jak tylko się da. I tak: Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki złożone. Teraz już tylko z @wisniewska_pola czekamy..." - napisał pod swoim postem Michał Wiśniewski. 

Spójrzcie, jak artysta urządził pokoik dla dziecka! 

Jak wam się podoba? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy