Reklama

Reklama

Michał Żebrowski: Aleksandra na pierwszym planie

Uchodzą za związek idealny, choć początki nie były łatwe. Ze względu na różnice wieku wróżono im tylko romans. Tymczasem oboje dowiedli, że mieli wspólne marzenie - rodzinę.

Michał Żebrowski (45 l.) mimo upływu lat - pobrali się w 2009 roku - nadal jest zapatrzony w swoją żonę. Nic dziwnego. Pani Aleksandra (30 l.) wspiera jego idee, angażuje się w projekty, które tworzy i docenia to, co robi zawodowo.

Liczne nagrody, które nieprzerwanie otrzymuje aktor, świadczą o popularności i zaangażowaniu, z jakim wykonuje swoją pracę, ale nie ona jest dla niego najważniejsza. Tajemnica jego sukcesów tkwi w rodzinie. 

Reklama

Na co dzień para nie ma zbyt wiele czasu dla siebie: pan Michał jako dyrektor Teatru Szóste Piętro ma wiele obowiązków, do tego dochodzi plan filmowy. Natomiast pani Aleksandra wychowuje dwóch synów i skupia się na swoim biznesie odzieżowym. 

Są jednak momenty, w których para zapomina o całym świecie. Poranki takie, jak ten, są podobno codziennością w życiu państwa Żebrowskich. Zdjęcie, które aktor umieszcza na Instagramie spotykają się z pochlebnymi opiniami ze strony Internautów. To ostatnie podpisane przez dyrektora teatru: "Dzień jak co dzień" wzbudziło wręcz zachwyt.

"Coraz bardziej Pana lubię. A pomyśleć, że jeszcze niedawno, tak Pana nie znosiłam"; "Uwielbiam Pana żonę - śliczna, z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Taka żonę trzeba rozpieszczać i dbać jak o największy skarb"; "Brawo! Płatki róż na poduszce. Jak romantycznie". 

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje