Reklama

Reklama

Modelka pokazała ciało po ciąży

Brytyjska modelka Casey Batchelor, która ogromną popularność zawdzięcza między innymi udziałowi w programie Big brother, 9 tygodni temu urodziła drugie dziecko. Z internautami dzieli się swoimi zmaganiami w walce o powrót do dawnej sylwetki.

Celebrytka zamieściła na instagramowym profilu post z porównaniem sylwetki pod koniec ciąży, dziewięć dni po porodzie i dziewięć tygodni po porodzie. 35-latka podkreśla, że kobiece ciało potrzebuje czasu na to, by powrócić do formy, ale można aktywnie działać, by mu w tym pomóc. Sposobem, która stosuje ona sama, i który wypróbowała z powodzeniem już po pierwszej ciąży, jest joga.

Po urodzeniu pierwszego dziecka Casey znacznie przybrała na wadze, co wywołało falę hejtu ze strony internetowych trolli. Młoda mama była jednak świadoma procesów zachodzących w jej ciele i nie załamała się. Stopniowo odzyskiwała formę, a jednocześnie udało jej się opracować oparty na jodze program ćwiczeń dla młodych mam. Po przyjściu na świat drugiego dziecka mogła wykorzystać go ponownie.

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje