Reklama

Reklama

Najlepsze występy poprzednich edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

15. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak nowe gwiazdy show zachwycą nas swoim talentem, warto przypomnieć sobie przynajmniej kilka wykonań z poprzednich edycji, które zachwyciły fanów. Oto najlepsze występy TTBZ, o których wciąż nie możemy zapomnieć!

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna w piosence "Diamonds"

W finale szóstej edycji show Maria Tyszkiewicz miała okazję wcielić się w jedną z najpopularniejszych wokalistek świata - Rihannę. Jej występ zrobił furorę nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. 

Wielu fanów barbadoskiej piosenkarki pisało w sieci, że wykonanie Marii Tyszkiewicz jest na naprawdę wysokim poziomie.

Gwiazda świetnie radziła sobie w programie Polsatu. Fani zachwycili się również jej występami, w których zmierzyła się "Dżagą" Dody i "Kolorowym wiatrem" Edyty Górniak z filmu "Pocahontas" oraz piosenką Alicji Majewskiej "Odkryjemy miłość nieznaną".  

Reklama

Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak w piosence "Ta sama chwila"

Gosia Andrzejewicz wcielając się w Beatę Kozidrak w  13. edycji programu w piosence "Ta sama chwila" ostatecznie udowodniła niedowiarkom, że nie tylko potrafi świetnie śpiewać, ale również wcielać się w nietuzinkowe postaci ze świata show-biznesu. 

Barwa głosu Beaty Kozidrak jest co prawda niepodrabialna, jednak uważamy, że gwiazda znana z hitów "Pozwól żyć" i "Słowa" naprawdę świetnie wypadła w tej roli. 

Katarzyna Skrzynecka jako Tina Turner w piosence "Privet Dancer"

Katarzyna Skrzynecka nie tylko genialnie z zaśpiewała "Privet Dancer" Tiny Turner, odtwarzając barwę głosu jednej z najbardziej charakterystycznych gwiazd na świecie, ale też zachwyciła wykonaniem "What A Wonderful World" wielkiego artysty Louisa Amsronga

Wielu spośród jego miłośników, słuchając wykonania Katarzyny Skrzyeckiej, wciąż nie może uwierzyć, jakim cudem aktorce udało się tak rewelacyjnie wcielić w znanego muzyka. 

Czadoman jako Krzysztof Cugowski w piosence "Takie Tango"

Najlepszy polski głos muzyki disco polo? Po występie Czadomana w piosence "Takie Tango" Krzysztofa Cugowskiego, nie sposób nie stwierdzić, że muzyk może być silnym faworytem w nominacjach do tego tytułu. 

Spodziewalibyście się, że artysta znany z piosenki "Ruda tańczy jak szalona" ma taki talent wokalny?

Sławomir jako Grzegorz Turnau w piosence "Cichosza"

Sławomir był znakomity w siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W "Cichoszy" Grzegorza Turnaua był świetny. Został również doceniony za wykonowanie piosenki Andrzeja Rewińskiego z filmu "Akademia Pana Kleksa" oraz "We Are the Champions" Freddiego Mercury’ego.

Ostatni z wymienionych występów zauważył i docenił nawet sam zespół Queen. Gitarzysta zespołu, Brian May będąc pod wrażeniem talentu polskiego artysty, udostępnił nagranie na swoim profilu na Facebooku.

Natalia Szroeder jako Whitney Houston w piosence "I Have Nothing"

O tym, że Natalia Szroeder jest niezwykle utalentowaną wokalistką, wiadomo już od dawna, jednak jej wykonanie piosenki "I have nothing", którego na przestrzeni lat podejmowało się mnóstwo znanych artystów, zachwyciło nie tylko jurorów, ale też zagraniczne media. 

Pisały o niej Mirror i Utinreality.com, doceniając jej nieprzeciętny występ. 

Nic dziwnego, w końcu dobrze zaśpiewać dobrze największy przebój Whitney Houston to nie lada osiągnięcie!

Grzegorz Lato jako Czesław Niemen w piosence "Sen o Warszawie"

Grzegorz Lato w ostatnim odcinku 9. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie dał żadnych szans swoim rywalom. 

Przyłożył się do ćwiczeń na próbach, a jego wykonanie utworu Czesława Niemena najlepiej podsumowują słowa Małgorzaty Walewskiej, wypowiedziane w trakcie jego występu. 

"Przecież to jest niemożliwe" - stwierdziła znana śpiewaczka operowa, słysząc głos młodego muzyka.

Olga Szomańska jako Sia w piosence "Chandelier"

Olga Szomańska w szóstej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" miała kilka naprawdę genialnych występów. Wśród tych, o której wciąż nie możemy zapomnieć są m.in.  "Chandelier" Sii i "Golden Eye" Tiny Turner. 

Kacper Kuszewski jako Sting w piosence "Shape of My Heart "

Kacper Kuszewski dał czadu w ósmej edycji TTBZ. Artysta zachwycił telewidzów wykonaniem utworu "Shape of My Heart" Stinga oraz tym, jak odtworzył postać Marii Callas. 

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w piosence "Lubię wracać tam gdzie byłem"

Dziesiąta edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" również obfitowała w rewelacyjne wykonania uczestników. 

Wśród tych, które trafiły do naszych serc znalazła się piosenka "Lubię wracać tam gdzie byłem" Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewana przez utalentowanego Mateusza Ziółko

Od lat w show-biznesie mówiło się, że wokalista ma wielki talent, a poniższym występem artysta tylko to potwierdził. 

To jedynie niewielka część znakomitych występów polskich gwiazd w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Więcej świetnych wykonań można zobaczyć na oficjalnych kanałach YouTube Polsatu oraz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

15. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już niedługo w telewizji Polsat. Pierwsze odcinki zobaczysz już we wrześniu! 

Czytaj również: 

Klara Williams. Kim jest uczestniczka 15. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Iza Małysz o weselu córki

Daria Zawiałow ogłasza przerwę. Ma problemy ze zdrowiem 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje