Reklama

Reklama

Patricia Kazadi walczy z kompleksami? "Nigdy nie byłam pewna siebie"

Patricia Kazadi ostatnimi czasy postanowiła odsunąć się w cień i na chwilę odpocząć od show-biznesu. Teraz jednak wraca do medialnej kariery. Ostatnio wyjawiła, z czym musiała mierzyć się latami, gdy była na świeczniku. "Jestem nieśmiała, mam dalej masę kompleksów" - przyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Patricię Kazadi widzowie kojarzą przede wszystkim z telewizyjnych programów, takich jak "Jak oni śpiewają", "Taniec z Gwiazdami" czy "Szansa na Sukces", w którym debiutowała w 2002 roku, mając zaledwie 14 lat. Aktorka i piosenkarka latami pozostawała w blasku fleszy, jednak ostatnio na dłuższą chwilę postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła, że dalej zmaga się z kompleksami i przyznała, że najlepszy czas w karierze przypadał na momenty, w których była najbardziej nieszczęśliwa.

Patricia Kazadi szczerze o kompleksach

Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu Pudelkowi. Podczas rozmowy nie brakowało szczerych wynurzeń, na które Patricia Kazadi zbierała się od dawna. Okazało się, że 34-latka wbrew powszechnej opinii postrzega się jako osobę nieśmiałą i niepewną siebie.

Reklama

Dodała również, że bycie osobą publiczną od najmłodszych lat, odbiło się na jej psychice: "Przechodzisz przez różne rzeczy na oczach widzów. Odbywa się to z dużo większym natężeniem. A jak do tego nie miałeś właściwego wsparcia, zaplecza w domu czy najbliższym otoczeniu, to padasz na różnych płaszczyznach".

Najgorszy czas w karierze Patrici Kazadi

Gwiazda przyznaje, że cztery lata przerwy od mediów były dla niej niezwykle pomocne. 

"Najgorszy był moment mojego peak'u kariery. (...) Robiłam najpiękniejsze projekty, a byłam tak nieszczęśliwa. A to, że byłam nieszczęśliwa, sprawiało, że czułam się niewdzięczna. (...) Byłam przepracowana, przebodźcowana..." - dodała gwiazda.

***
Zobacz również:

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Często łapiesz infekcje? Przyczyną może być niedobór witaminy K

Trzy produkty, które podbijają cukier. Cukrzycy powinni na nie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy