Reklama

Reklama

Paula Tumala popiera protesty przeciwko wyrokowi TK

Paula Tumala lubi wzbudzać sensację. Tym razem zaszokowała fanów w słusznym celu. Celebryta zapozowała do zdjęcia nago, a później opublikowała je na Instagramie. Wszystko w ramach protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

Paula Tumala stała się rozpoznawalna za sprawą teledysku do piosenki Cleo i Donatana pt. "My Słowianie". 33-letnia piękność wcieliła się w nim w kobietę ubijającą masło. Po debiucie przed kamerami celebrytka postanowiła na dobre zagościć w polskim show-biznesie.

Kilkukrotnie pojawiła się na okładce magazynu "CKM". Zaczęła również reklamować produkty światowych marek oraz występować w popularnych formatach telewizyjnych, takich jak "Damy i wieśniaczki".

Paula jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 260 tysięcy użytkowników. Celebrytka dzieli się z nimi niemal każdym szczegółem z prywatnego życia i nie stroni od publikowania śmiałych fotek.

Reklama

Niedawno zaskoczyła fanów zupełnie nagim zdjęciem. Świeżo upieczona mama bliźniaków siedzi w poprzek na fotelu i pozuje do fotografii profilem.

"Moje ciało, mój wybór" - takim opisem opatrzyła fotkę.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy i komplementów. Obserwatorzy celebrytki nie mogli wyjść z podziwu, że zdecydowała się pokazać im taką fotografię.

Zobaczcie koniecznie najnowsze zdjęcie Pauli Tumali!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paula Tumala | strajk kobiet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy