Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna spędza czas na przymiarkach

Sylwestrowa noc już dzisiaj. Gwiazda telewizji Polsat spędza czas pomiędzy salonem kosmetycznym a pracownią krawiecką. Pierwszymi efektami Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się na Instagramie.

Dziennikarka ma plany na sylwestrową noc... W telewizji Polsat poprowadzi jedną z największych domówek. Przygotowania trwają pełną parą. Paulina Sykut-Jeżyna na Instagramie umieściła zdjęcie sukni, w której pojawi się na scenie w ostatnią noc 2020 roku...

"Kiedy na chwilę stajesz się księżniczką. Szykujemy się do nowego, wystrzałowego projektu. Zawsze, koniec i początek roku, są dla mnie bardzo intensywne...ale cieszę się z tego, jak dziecko!:)))... I już przebieram nogami na jutrzejsze sylwestrowe spotkanie z Wami. Do zobaczenia" - napisała na Instagramie Paulina Sykut-Jeżyna.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Fani nie szczędzili komplementów. "Ale cudo" - czytamy pod postem, który polubiły też inne gwiazdy Polsatu, m.in. Ewa Wachowicz. Katarzyna Zielińska nie wahała się, aby w komentarzu użyć wymownego "Wow"! Na was też ta kreacja zrobiła wrażenie?

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje