Reklama

Reklama

Przeprowadzka Joanny Moro. Tak do tej pory mieszkała serialowa Anna German

Joanna Moro to polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu „Anna German”. Artystka jest w trakcie przeprowadzki do swojego nowego domu z ogródkiem. Wcześniej gwiazda chętnie chwaliła się tym, jak mieszka. Te przytulne wnętrza robią wrażenie!

Joanna Moro - serialowa Anna German

Joanna Moro to polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola w biograficznym serialu "Anna German". Urodziła się w Wilnie, a zadebiutowała w 2007 roku w serialu "Barwy szczęścia" emitowanym na antenie TVP2.

Aktorka wzięła też udział w pierwszej edycji programu "Taniec z gwiazdami" - partnerował jej wówczas Rafał Maserak. Moro ma na swoim koncie również główną rolę w serialu "Blondynka". Od 2021 roku aktorkę można zobaczyć w serialu "Pierwsza miłość".

W 2008 roku Moro wyszła za mąż za Mirosława Szpilewskiego. Para ma troje dzieci - synów Jeremiego i Mikołaja oraz córkę Ewę.

Reklama

Zobacz również: To tu mieszka Ewa Wachowicz. Jej dom pod Babią Górą robi wrażenie

Joanna Moro sprzedaje mieszkanie

Joanna Moro chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojej codzienności. Aktorka na swoim Instagramie publikuje zdjęcia ze swoich podróży, domu czy dzieli się różnymi przemyśleniami. W czerwcu aktorka poinformowała, że sprzedaje dotychczasowe mieszkanie.

- Kochani, jakiś czas temu podjęliśmy rodzinną decyzję o przeprowadzce. Od dawna marzył nam się duży dom z ogrodem i długo szukaliśmy tego naszego, idealnego. Udało się! Kolejną decyzją była sprzedaż naszego pierwszego mieszkania, które obydwoje darzymy ogromnym sentymentem. To tutaj przeżywałam swoje pierwsze sukcesy, ale też ładowałam energię po porażkach - informowała w czerwcu na swoim Instagramie.

Zobacz również: Joanna Moro buduje dom poza miastem. Jak go urządzi?

Przeprowadzka Joanny Moro

30 czerwca Moro opublikowała na Instagramie post, w którym zdradziła, że wielka przeprowadzka trwa. Zapytana przez jedną z internautek, czy chodzi o przeprowadzkę do "nowego super domu", aktorka odpowiedziała:

- Do nowego domu. Czy super to się okaże, bo nie mieszkaliśmy tam. Więc cale spektrum emocji - przyznała Joanna Moro.

Aktorka do tej pory mieszkała wraz z rodziną na warszawskim Żoliborzu. Teraz urządza swoje nowe, rodzinne gniazdko pod Warszawą. Gwiazda zdradziła, że chciałaby postawić na nowoczesność i minimalizm. Jak poinformowała na Instagramie, przeprowadzka może potrwać jeszcze około miesiąca. Do tej pory aktorka chętnie chwaliła się w swoich mediach społecznościowych tym, jak mieszka. Zobaczcie!

***

Zobacz również:

Koroniewska narzeka na przeprowadzkę. "Jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro | przeprowadzka | nowy dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy