Reklama

Reklama

Rafał Maślak: Moja żona

Mister Polski 2014 zmienił stan cywilny. Jego wybranką jest modelka Kamila Nicpoń. Ślub do ostatnich chwil objęty był tajemnicą. Ceremonia na łonie natury odbyła się w przepięknej scenerii pałacu Zdunowo.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są para od pięciu lat. Uwielbiają podróżne i modę. Oboje pracują w modelingu, choć wybranka pana młodego postanowiła przebranżowić się i sama prowadzi kursy i szkolenia manicure. Stąd pomysł na biznes, który wspólnie prowadzą pod szyldem znanej marki kosmetycznej.

Ślub w podwarszawskim pałacu do końca objęty był tajemnicą. Zaproszeni goście też milczeli na jego temat. Pana młoda miała przygotowane dwie suknie. Na ślubie zaprezentowała się w rozpuszczonych włosach, lekko opadających na twarz. Makijaż został dobrany do typu urody Pani Kamili i podkreślała błękit jej oczu. Rafał Maślak przykuł uwagę białym garniturem z czarnymi wstawkami. 

Reklama

Umieszczając zdjęcia na Instagramie napisała: "Moja żona". Wówczas rzesze fanek mistera zamilkły, ale tylko na chwilę, bo pod postem po kilku minutach pojawiły się komentarze z gratulacjami dla młodej pary. 

Zobacz także:


 Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy