Reklama

Reklama

Specjalny odcinek "Przyjaciół"

Już 27 maja fani uwielbianego na całym świecie serialu "Friends" doczekają się prawdziwej uczty. Na ten dzień zaplanowana jest bowiem premiera odcinka specjalnego.

Amerykański serial "Przyjaciele" doczekał się aż dziesięciu sezonów, które kręcono w latach 1994-2004. Emitowano go w ponad 100 krajach. Sitcom opowiadający o codziennym życiu grupy przyjaciół z Nowego Jorku stał się ogólnoświatowym hitem. Rachel, Monika, Phoebe, Joey, Chandler i Ross po dziś dzień cieszą się niesłabnącą, serialową popularnością.

W Polsce serial można było oglądać najpierw na kanale Canal+, później reemitowano go między innymi na Comedy Central. W latach 2018-2020 popularny sitcom można było znaleźć na platformie Netflix. 

Reklama

13 maja HBO Max opublikowało teaser będący zapowiedzią odcinka specjalnego, nakręconego 25 lat po zakończeniu zdjęć do 10. sezonu. Tytuł odcinka, to "Ten, w którym wszyscy razem powracają". Oszczędny w środkach teaser zawiera tylko ujęcie sylwetek głównych postaci od tyłu i cover piosenki z czołówki "I'll be there for you". Odcinek będzie można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max i HBO GO. 

Już wiadomo, że będzie on obfitował w wielu gości specjalnych. Na ekranie pojawi się między innymi Justin Bieber, Reese Witherspoon, David Beckham i zespół BTS. Nie za dużo dobrego?

Czekacie na premierę specjalnego odcinka "Przyjaciół" 27 maja? 

***
Czytaj więcej:

Małgorzata Socha w piekielnie seksownym wydaniu 

Justyna Kowalczyk przyjmuje gratulacje! Co za nowina!

Dorota Wellman ponownie skrytykowana przez TVP. 

Przekleństwa na wizji i co jeszcze?
Andrzej Krzywy musiał się przebranżowić!  

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy