Reklama

Reklama

Sylwia Grzeszczak zaatakowana. Co się stało?

Sylwia Grzeszczak została zaatakowana! "Próbował wyrządzić mi krzywdę" - opowiada piosenkarka. Do zajścia doszło podczas jednego z koncertów. To był jeden z groźniejszych momentów w jej karierze.

Sylwia Grzeszczak cieszy się w Polsce sporą popularność. Jej hit "Małe rzeczy" śpiewał chyba każdy! Artystka aktualnie ma na swoim koncie wiele koncertów, 4 płyty i liczne wywiady. Jednak praca na scenie jest obarczona dużym ryzykiem. 

Sylwia Grzeszczak została zaatakowana!

Sylwia Grzeszczak na polskiej scenie muzycznej obecna jest od dziecka. Jej pierwsze występy oglądać możemy w takich programach jak "Od przedszkola do Opola", "Drzwi do kariery", czy "Idol". Swój debiut fonograficzny zaliczyła w 2008 wydaniem albumu studyjnego pt. "Ona i on". Do dzisiaj piosenkarka ma na swoim koncie wiele koncertów, cztery albumy, dwie trasy koncertowe oraz liczne wywiady. Właśnie w jednym z nich - podczas rozmowy z serwisem "Party", Grzeszczak wróciła do drastycznych wspomnień.

Reklama

Gwiazda przyznała, że podczas swojej kariery już dwa razy została zaatakowana. Za pierwszym stało się to podczas jednego z jej koncertów. Gdy ta występowała na scenie, ktoś z publiczności próbował rzucić w nią niezidentyfikowanym przedmiotem.

"Ktoś faktycznie próbował na scenie czymś rzucić. Zobaczyłam to po chwili. Celował centralnie we mnie. Myślę, że po prostu z jakichś przyczyn próbował wyrządzić mi krzywdę. Natomiast na szczęście nic się nie stało. Wyglądało to dramatycznie, ale okej" - powiedziała Sylwia Grzeszczak w wywiadzie dla "Party". 

Nie był to jedyny nieprzyjemny incydent. W rozmowie z dziennikarką Party, Grzeszczak opowiedziała o jeszcze jednym zdarzeniu, równie groźnym. Jak się okazuje, kobietę zaatakował mężczyzna:

"Dorosły mężczyzna wykręcał mi rękę, próbując... Nie wiem, coś próbując z nią zrobić" - opowiada Sylwia Grzeszczak.

Piosenkarka wiele zawdzięcza swoim czujnym fanom oraz ochronie, która za każdym razem pomogła jej wyjść z groźnej sytuacji bez szwanku. Gwiazda zdaje sobie sprawę, że takie zdarzenia mogą mieć miejsce, jednak całe szczęście dochodzi do nich niezwykle rzadko.

Sylwia Grzeszczak kariera

Sylwia Grzeszczak w wieku 5 lat wzięła udział w programie "Od przedszkola do Opola". W późniejszym czasie wystąpiła także w takich programach jak "Drzwi do kariery" oraz "Idol". W 2008 roku razem z Liberem nagrała swój debiutancki album studyjny pt. "Ona i on". Trzy lata później wydała singiel "Małe rzeczy", który podbijał listy przebojów i serca polskich słuchaczy. 

Aktualnie artystka ma na swoim koncie cztery płyty: "Ona i on", "Sen o przyszłości", "Komponując siebie" oraz "Tamta dziewczyna". Prywatnie kobieta związana jest z raperem Marcinem "Liberem" Piotrowskim, którego poślubiła w 2014 roku. Razem wychowują swoją córkę Bognę.

Zobacz także:

Styl.pl/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje