Reklama

Reklama

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski podzielili się z fanami radosną nowiną. O narodzinach drugiego dziecka szczęśliwy tata poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował relację, w której ogłosił: "mamy to".

Wczoraj w nocy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Zdjęciem z porodówki szczęśliwy tata pochwalił się w mediach społecznościowych. 

Popularny youtuber zdradził, że maleństwo przyszło na świat o godzinie 01:23 i nie krył radości z faktu, że na świat przyszła jego druga córeczka i napisał "mamy to". 

Młodzi rodzice bardzo cieszyli się na narodziny kolejnej pociechy i podczas ciąży Sylwii Przybysz regularnie wrzucali do sieci nowe zdjęcia.

Piosenkarka ma dopiero 22 lata, ale ona i jej ukochany są wyjątkowo dojrzali i często podkreślają, że od zawsze marzą o dużej rodzinie. 

Reklama

Ich pierwsza córeczka, Pola, urodziła się na początku stycznia ubiegłego roku, ale już w listopadzie para poinformowała fanów, że dziewczynka będzie miała rodzeństwo. Dla niektórych było to ogromnym zaskoczeniem. 

Na razie nie wiadomo, jakie imię Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali dla swojej córeczki. 

Młodym rodzicom życzymy dużo szczęścia i spełnienia się w roli rodziców!

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy