Reklama

Reklama

Tara Reid wciąż kusi? Oto, jak teraz wygląda!

20 lat temu w Tarze Reid kochały się tłumy, a teraz? Pomimo tego, że słabość do upiększania urody wpłynęła na jej wygląd, wydaje się, że najgorszy okres aktorka ma już za sobą. Znów kusi?

Chociaż fanom takich produkcji jak "Szkoła uwodzenia", "Wieczny student" czy "American Pie" może być trudno w to uwierzyć, Tara Reid ma obecnie 45 lat. Seksowna blondynka dwie dekady temu rozpalała zmysły na ekranie, rozkochując w sobie mężczyzn i kobiety na całym świecie. 

Aktorka swoich sił w show-biznesie próbowała od najmłodszych lat. Już jako dziecko występowała w programie "Child's Play". Dużą popularność przyniosła jej jednak dopiero rola w słynnym "Powrocie do miasteczka Salem". Tara Reid wcieliła się tam w postać Amandy. 

Tara Reid. Upadek blond anioła

20 lat temu o Tarze Reid marzyli mężczyźni i kobiety na całym świecie. Jasnowłosa piękność zachwycała idealną figurą i anielskimi rysami twarzy. 

Reklama

Niestety coś poszło nie tak, bo aktorka zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem. Operacje plastyczne zniszczyły jej subtelną urodę, a nietrafione role — obiecującą karierę. 

W pewnym momencie gwiazda znacznie schudła, co zaniepokoiło jej fanów. Podejrzewano nawet, że jest ciężko chora. 

Tara Reid znów zachwyca

Na szczęście teraz wygląda już znacznie lepiej. Niedawno aktorka została przyłapana przez fotoreporterów w West Hollywood. 

Postawiła na skórzaną, ciemną stylizację i prezentowała się przepięknie. 

Rozpoznalibyście w niej piękność sprzed lat?

Inne gorące plotki: 

Joanna Opozda ma piękną matkę 

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Martyna Wojciechowska o niespodziewanej ciąży

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje