Reklama

Reklama

Thylane Blondeau nadal zachwyca urodą

Pierwsze zdjęcia modowe zrobiono jej w wieku czterech lat. Już wówczas porównywano ją do Kate Moss. Jej uroda hipnotyzowała fotografów i fanów. Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka świata?

Thylane Blondeau w świecie modelingu zaistniała dekadę temu. Wówczas okrzyknięto ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Życie dziesięciolatki diametralnie się zmieniło. Sesje fotograficzne, kampanie reklamowe i inne propozycje współpracy spływały do managerów młodej modelki każdego dnia. 

Po latach francuska piękność nadal zachwyca urodą. Nie opuściła świata modelingu, a w mediach społecznościowych jej zdjęcia są uwielbiane przez fanów z całego świata. 

Jesteście ciekawi, jak wygląda teraz? Dziewiętnastolatka często zmienia swój wizerunek, ale piękne rysy jej twarzy nadal wzbudzają podziw.

Reklama

Thylane Blondeau ma smykałkę do biznesu

Thylane Blondeau jest już dorosła. Współpracowała z domami mody Dolce&Gabbana, Balmain i Blondeau. Miała też okazję sprawdzić się przed kamerą. Fani mogli ja podziwiać na srebrnym ekranie - w 2015 roku zagrała w filmie "Bella i Sebastian 2".

Sesje zdjęciowe i udział w pokazach mody traktuje jako dodatek do swojego życia zawodowego. Na poważnie podeszła do rozwijania własnej marki odzieżowej "Heaven May" i to z własnym biznesem wiąże swoją zawodową przyszłość.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy