Reklama

Reklama

Victoria Beckham na ślubie syna. Oczarowała w srebrnej sukni

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz oficjalnie są już małżeństwem. Ślub trwał w sumie trzy dni, a uroczystość główna przypadła na sobotę, 9 kwietnia. Na weselu nie zabrakło znanych osób, jednak to właśnie mama pana młodego oczarowała swoim wyglądem. Victoria Beckham dosłownie błyszczała na ślubie syna.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętowanie rozpoczęli już w piątek, 8 kwietnia, tzw. pre-wedding party. W sobotę miała miejsce uroczystość główna ich zaślubin, zaś w niedzielę poprawiny.

Na liście gości nie zabrakło znanych osób. Pojawiła się m.in. Serena Williams, Gordon Ramsey czy Eva Longoria. Wzrok skierowany był jednak głównie na mamę pana młodego. Tego dnia Victoria Beckham błyszczała!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są już po ślubie

Jedna z najbardziej wyczekiwanych ceremonii ślubnych tego roku jest już za nami. Po ponad półtorarocznym okresie narzeczeństwa Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 27-latka, zgodnie z zapowiedzią, włożyła tego dnia szytą na miarę kreację Valentino.

Reklama

Przyszli państwo młodzi zakazali jednak udostępniania jakichkolwiek fotografii z uroczystości. Sami pochwalili się nimi dopiero po kilku dniach.

Wyłączne prawa do fotografowania hucznej imprezy miał natomiast magazyn "Vogue", który zgodnie z umową mógł opublikować zdjęcia z wnętrza rezydencji. Dzięki temu do mediów trafiły fotografie rodziców pana młodego. Victoria Beckham wyglądała zjawiskowo!

Victoria Beckham oczarowała w srebrnej sukni!

Na fotografii, którą udostępniono na Instagramie, widać celebrytkę ubraną w długą kreację w srebrnym kolorze własnego projektu. Suknia na cienkich ramiączkach wykończona została haftowanymi kwiatami.

"Dumni mama i tata" - napisała pod zdjęciem gwiazda. Bez dwóch zdań, Victoria Beckham wyglądała zjawiskowo!

***

Zobacz również:

Brooklyn Beckham przyjmie nazwisko ukochanej? Dlaczego chce złamać tradycję?

Wyciekły szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Petz! Tłum celebrytów i trzy suknie ślubne panny młodej

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pokazali zdjęcia ze ślubu. Taką suknię miała panna młoda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy