Reklama

Reklama

Zara Phillips urodziła dziecko. Brytyjska rodzina królewska świętuje!

Media na całym świecie obiegła radosna wiadomość o tym, że Zara Phillips oraz Mike Tindall powitali na świecie kolejnego potomka. Jak czuje się wnuczka królowej Elżbiety II i jakiej płci jest dziecko?

Chociaż stan zdrowia księcia Filipa nadal nie napawa optymizmem, królowa Elżbieta II ma powody do radości. Jej wnuczka Zara Tindall (wcześniej Zara Phillips) kilka dni temu urodziła kolejne dziecko. Kobieta jest wicemistrzynią olimpijską i mistrzynią świata w jeździectwie z Akwizgranu w 2006 roku.

Córka księżniczki Anny i Marka Philipsa w 2011 roku poślubiła Mike’a Tindalla, z którym wspólnie wychowują dwie córeczki: Mię i Lenę. 

Zara Tindall i Mike Tindall o kolejnej ciąży poinformowali w podcaście "The Good, The Bad & The Rugby" w ubiegłym roku. 

Wiadomość ogłosił mąż Zary, który bardzo pragnął, aby tym razem urodził mu się syn, ale podkreślał, że niezależnie o płci maleństwa, pokocha je całym sercem. 

Reklama

Wiadomo, że wnuczka królowej Elżbiety i księcia Filipa ma za sobą trudne przeżycia, w tym poronienia, więc na pewno obawiała się o zdrowie maleństwa. 

Niedawno Mike Tindall przekazał radosne wieści. Mężczyzna ogłosił w tym samym podcaście, że jego marzenie się spełniło. 

W niedzielę Zara Tindall urodziła zdrowego syna. 

Zara Tindall po raz kolejny została mamą i, co ciekawe, prawnuk Elżbiety II wcale nie przyszedł na świat w prywatnej klinice, a do porodu doszło w domowych warunkach. 

Dziecko urodziło się w domu 21 marca po tym, jak para zrozumiała, że prawdopodobnie nie wystarczy im czasu, aby dojechać do szpitala. 

Na szczęście, w okolicy była położna, która miała odbierać poród wnuczki królowej Elżbiety II, więc wszystko szczęśliwie się skończyło. 

Zara Tindall i jej mąż nadali maleństwu imię Lucas Philip. Dziecko w chwili przyjścia na świat ważyło nieco ponad 8 funtów. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Czytaj więcej gorących plotek:

Misiek Koterski przeszedł metamorfozę! Ile schudł?

Ewa Gawryluk topless? Dodała gorącą fotkę! 

Fenomen Kim Kardashian? To bardzo proste! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy