Reklama

Reklama

Znamy decyzję w sprawie chrzestnych Archiego

Chrzest syna księżnej Meghan i księcia Harry'ego ma odbyć się w najbliższy weekend. Tajemnicą pozostawały nazwiska osób wybranych na rodziców chrzestnych chłopca. Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oświadczenie, które zasmuciło Brytyjczyków.

Chrzest Archiego odbędzie się 6 lipca w prywatnej królewskiej kaplicy w Windsorze. Rodzice chłopca już wcześniej zapowiedzieli, że uroczystość będzie miała prywatny charakter, a na oficjalne fotografie fani rodziny królewskiej będą musieli poczekać kilka dni. Ich decyzja nie spotkała się ze zrozumieniem Brytyjczyków. To kolejne odstępstwo od królewskich tradycji, ale na tym nie koniec. 

Pałac Buckingham poinformował, że nazwiska chrzestnych rodziców Archiego nie zostaną ujawnione - zgodnie z życzeniem księżnej Meghan i księcia Harry'ego. 

Brytyjczycy są rozżaleni. Uważają, że dzielenie się takimi informacjami to obowiązek rodziny królewskiej, która utrzymuje się z pieniędzy podatników. To kolejna decyzja książęcej pary, która spotyka się z krytyką obywateli. 

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy