Reklama

Reklama

Została pogryziona przez psa. Pokazała zdjęcia swojej okaleczonej twarzy

Aktorka Aleksandra Prykowska przeżywa dramatyczne chwile.

Z powodu pytań, dlaczego przestała udzielać się na swoich kontach w mediach społecznościowych, zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie.

"Nie ma mnie tu ostatnio... Piszecie do mnie co z czytaniami? Niestety nie jestem teraz w stanie się nagrywać. Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie aby chronić to co mi pozostało. Nie piszę tego aby Was niepokoić. Żyję i jestem zaopiekowana. Po prostu nie mogę w obecnym stanie pracować. Ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, a to moje niezwykle trudne doświadczenie ma się czemuś przysłużyć. Nie wiem jeszcze czemu, bo jego konsekwencje mnie przerosły. Są sytuacje w życiu, które nas zmieniają na zawsze. Mam nadzieję, że wrócę do Was lepsza. To zdjęcie zrobiłam 8 kwietnia tego roku na wspólnym spacerze z Logim na terenie AWF-u w Warszawie" (pisownia oryginalna).

Reklama

Okazuje się, że na początku maja, podczas kąpieli, pies, którego adoptowała kilka miesięcy temu w warszawskim schronisku, zaatakował 33-letnią aktorkę. Jak udało nam się ustalić, pogryzł on również poprzedniego właściciela.

Aleksandra Prykowska pokazała, jak wygląda jej twarz.

Sądząc po kolejnym wpisie, na całe szczęście sytuacja zaczyna powoli wracać normy. 

"Dziś czeka mnie kolejna wizyta na Oddziale Okulistycznym. Chciałam z całego serca podziękować lekarzom Piotrowi Tomaszewskiemu i Marii Gąsce-Dzwonkowskiej za uratowanie mi oka. A Was Kochani uspokoić, że robię wszystko co w mojej mocy żeby dojść do siebie, wrócić z moimi czytaniami i całą resztą" - napisała aktorka.

Trzymam wszyscy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Aleksandra Prykowska należy do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki marki L’Oreal, której na świecie twarzą została m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria. Aleksandrę Prykowską mogliśmy podziwiać w Teatrze Telewizji w sztuce "Zabójcza pewność", u boku Magdaleny Cieleckiej.

Aktorka zadebiutowała w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami" oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi". Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja" wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska a także "Pierwsza miłość", gdzie konkurowała z samą Grażyną Wolszczak.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje