Reklama

Reklama

Ćwicz uda i pośladki

Marzysz o pięknej pupie? Łatwo osiągnąć spektakularny efekt zmieniając kilka swoich nawyków. Nie musisz nawet odwiedzać fitness klubu!

Sądzisz, że osiągnięcie efektu jak z reklamy bielizny jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Metod na smukłe uda i jędrne pośladki jest wiele, możesz biegać, jeździć na rowerze, a nawet... ćwiczyć w pracy czy na przystanku.

Ćwiczenia dla każdego

Świetnie, jeśli możesz sobie pozwolić na regularne wizyty w siłowni, czy na basenie. Warto jednak wiedzieć, że w domowym zaciszu również możesz ćwiczyć mięśnie ud i pośladków. Nie potrzebujesz do tego profesjonalnego sprzętu. Najłatwiej wyrobić w sobie nawyk do tzw. ćwiczeń izotonicznych. Możesz ćwiczyć wszędzie. Wystarczy napinać i rozluźniać mięśnie. W napięciu wytrzymaj 3-8 sekund.

Jędrna pupa

Wystarczy 8 minut dziennie, aby twoje pośladki stały się jędrne. Klęknij i podeprzyj się łokciami o podłogę. Podnoś jedną nogę zgiętą w kolanie, tak aby udo i plecy utworzyły jedną linię. Wykonuj 3 serie po 8 powtórzeń każdą  nogą.

Białko na śniadanie

Spożywanie wysokobiałkowych śniadań sprzyja spalaniu tłuszczu. Dlatego warto, zamiast musli, zjeść na śniadanie twarożek, czy sałatę z kurczakiem. 

Dieta

Zadbaj o to, aby w twoim codziennym jadłospisie nie zabrakło białka i błonnika. Kurczak, tuńczyk czy twarożek sprawią, że łatwiej spalisz tłuszcz. Brokuły lub migdały pomogą oczyścić organizm z toksyn.

MLS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy