Reklama

Reklama

Efekt dymu na paznokciach. Manicure #smokenails

W manicure, szczególnie tym hybrydowym, dostępnych jest wiele różnych efektów. Jednym z nich jest efekt dymu, czyli #smokenails. Zobacz, jakie wzory na paznokciach można stworzyć za jego pomocą.

Jak zrobić smoke nails?

Jest kilka sposobów, aby wykonać efekt dymu na paznokciach. Można do tego użyć proszku akrylowego, który da subtelny efekt, lub pyłku neonowego, który stworzy intensywną barwę. Oba należy wetrzeć w lepką warstwę na utrwalonym lakierze i utrwalić topem.

Innym sposobem jest nałożenie pędzelkiem wzorku na zmatowioną powierzchnię paznokcia przy użyciu farbki rozrobionej z wodą. Po wyschnięciu należy pokryć wszystko topem. Zamiast farbki można użyć lakieru hybrydowego rozcieńczonego topem. 

Czarno-białe smoke nails

Najbardziej klasyczna wersja manicure #smokenails to biały wzorek na czarnym lakierze lub na odwrót. Aby stworzyć jeszcze bardziej rozmyty i tajemniczy efekt można wykonać czarne zdobienie na przezroczystym tle. Takie połączenie kolorów będzie wyglądać elegancko i oryginalnie.

Reklama

Kolorowe smoke nails

Jeśli zależy ci na bardziej wiosennym manicure, świetnym pomysłem będzie stworzenie kolorowego efektu dymu na białym lakierze. Można użyć innego koloru na każdym paznokciu albo wykonać abstrakcyjny, wielokolorowy wzór na jednym lub kilku paznokciach.

Jednolite smoke nails

#smoke nails można z powodzeniem wykonać również na jednolitym kolorze lakieru. W takim wydaniu efekt dymu będzie prezentował się wyjątkowo subtelnie. Jeśli chcemy go nieco urozmaicić, można dodać do manicure złote lub srebrne płatki aluminium.

***

Zobacz również:

PIĘĆ POMYSŁÓW NA RÓŻOWY MANICURE. WIOSNA NA PAZNOKCIACH

MARMURKOWE PAZNOKCIE TO HIT. TRZY POMYSŁY NA TAKI MANICURE

JAK WYKONAĆ DOMOWY MANICURE I PEDICURE?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy