Reklama

Reklama

Jedno cięcie, trzy fryzury

Nie musisz obcinać ani zapuszczać włosów, by radykalnie zmienić fryzurę! Zobacz, z jaką fantazją czeszą się gwiazdy i zainspiruj się stylizacjami odpowiednimi dla twojej długości włosów!

Bądź dumna z długich włosów!

Najmodniejsze fryzury wcale nie wymagają wprawy i umiejętności profesjonalisty! Jeśli cierpliwie zapuszczałaś włosy, zamiast myśleć o zmianie i radykalnym podcinaniu, zadbaj o swój skarb. O ostatecznym efekcie każdego uczesania decyduje kondycja włosów. Wymagają one systematycznego nawilżania i regularnego skracania. Rozpieszczone odwdzięczą się sprężystością, połyskiem i podatnością na układanie.

Fryzura Małgorzaty Sochy jest idealna na wielkie wyjścia! Ułożysz ją sama w 15 minut. Potrzebujesz dużych wałków, odrobiny pianki utrwalającej skręt i lakieru, który nada całości połysk.

Reklama

Nie ma prostszej metody na urozmaicenie fryzury niż opaska! Warto pamiętać, by zakładać ją tuż po umyciu i wysuszeniu włosów - wtedy ułożą się idealnie gładko.

Zacznij od starannego wygładzenia włosów. Następnie skręć je, zwiń i podepnij wsuwką. Utrwal lakierem.

Cięcie do ramion? Koniec monotonii!

Nawet jeśli nie masz idealnych proporcji twarzy i regularnych rysów, możesz zmieniać fryzury jak kameleon! Wypróbuj swoje osobiste warianty. Dłuższe pasemka okalające twarz optycznie wyszczuplają policzki i brodę. Asymetryczne, miękkie fale odciągną uwagę od wydatnego nosa, a pozornie niedbałe upięcie do góry będzie odpowiednie dla pań obdarzonych wysokim czołem.

Edyta Herbuś starannie wyprostowała włosy i dokładnie wytyczyła przedziałek. Lekko zaokrąglone końcówki włosów wyszczuplają twarz tancerki.

Edyta pozornie niedbale podpięła włosy wsuwkami. Uwaga! Włosy podpinamy warstwami, nie zapominamy o uniesieniu ich nad czołem.

Ta fryzura wymaga jedynie zrobienia przedziałka na boku i podpięcia reszty włosów.

Przy krótkich włosach też można zaszaleć!

Nawet bardzo krótkie włosy można ułożyć na różne sposoby. Uczesanie zaproponowane przez fryzjera to tylko jeden z możliwych wariantów! Pomocne będą preparaty do stylizacji: kremy, pianki i utrwalacze. Włosy łatwiej poddadzą się nowej stylizacji, jeśli po umyciu nałożysz na nie maskę (wystarczy 5 minut). Po zmyciu maski polej włosy chłodną wodą. Efekt? Staną się błyszczące i będą łatwiej się układać!

Małgorzata Kożuchowska bardzo daleko zrobiła przedziałek (na wysokości połowy łuku brwiowego). Aby przełożone na jedną stronę włosy nie opadały na czoło, należy spryskać lakierem grzebień i wygładzać je warstwa po warstwie.

Po umyciu i osuszeniu włosów rozetrzyj w dłoni odrobinę pianki modelującej i... użyj palców jako grzebienia. Uwaga! Nie przesadź z ilością preparatu – fryzura musi być puszysta.

Ta fryzura - z mocno uniesionym przodem i gładkimi bokami - na wielkie wyjścia! Dłuższe włosy modelujemy na grubej szczotce, a następnie tapirujemy.

SHOW 23/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy