Reklama

Reklama

Komu tonik?

Od czasu do czasu warto sięgnąć po nowy preparat. Dlaczego? Bo może skutecznie rozwiązać dotychczasowe problemy.

Płyny micelarne oraz toniki

Usuwasz makijaż mleczkiem do demakijażu? A może zmywasz go zwykłą wodą? Jeśli taki demakijaż czasem kończy się podrażnieniem spojówek lub napiętą skórą, wypróbuj bardzo delikatnie oczyszczający płyn micelarny do demakijażu, który usuwa także wodoodporne kosmetyki.

Jeżeli cera bywa podrażniona, po zmyciu makijażu, a przed kremem, użyj łagodzącego toniku. Dzięki niemu skóra oddycha, uspokaja się. Dobrze nasącz wacik tonikiem i delikatnie przecieraj twarz, szyję i dekolt. Zatrzymaj się w tych miejscach, gdzie twarz najszybciej poci się, pojawiają się zaskórniki, masz rozszerzone pory.

Reklama

Kuracje do rąk

Bombardowana jest detergentami, wystawiana na ekstremalne temperatury. Dziwisz się, że skóra twoich dłoni szybko się starzeje? Poświęć dłoniom nieco więcej troski i czasu. Codzienna pielęgnacja specyfikiem anti-aging to naprawdę minimum. Maska z olejami i ekstraktami roślinnymi, woskiem pszczelim i parafiną regeneruje suchą skórę dłoni - powinnaś ją stosować chociaż raz w tygodniu. Przebarwienia po słońcu oraz te związane z wiekiem rozjaśnisz specyfikiem wybielającym.

Kosmetyk z filtrem na co dzień

Twarz (zwłaszcza czoło i nos), dekolt oraz dłonie - te miejsca codziennie przed wyjściem z domu zabezpiecz kosmetykiem z wysokim filtrem (SPF 30 lub 50). Skóra i tak się opali, ale stopniowo, bez podrażnień, plam, piegów i pogłębiających się zmarszczek. Rano wklep odrobinę mleczka do opalania, które błyskawicznie się wchłania. Potem wklep krem i zrób makijaż. Usta i włosy wprawdzie się nie opalają, ale wielogodzinna ekspozycja na słońce bardzo im szkodzi.Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: demakijaż | tonik | płyn micelarny | twarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy