Reklama

Reklama

Modne fryzury tego sezonu

Każda z nas chciałaby pięknie wyglądać. Z tego powodu eksperci cały czas starają się szukać nowych rozwiązań, które zaspokoją nasze potrzeby. Coraz więcej pań decyduje się na krótkie fryzury, które będą nie tylko wygodne, ale i modne.

Krótkie cięcia są hitem sezonu. Ponadto sprawiają, że twarz wygląda o wiele smuklej. Taka fryzura jest idealna dla kobiet o szczupłych ramionach i długiej szyi.

Long bob to fryzura, która jest w modzie od kilku lat. W tym cięciu przód jest dłuższy, a tył krótszy. Na co dzień nie wymaga ona dużo pracy.

Oprócz krótkiego cięcia warto zastanowić się nad koloryzacją. W modzie wciąż utrzymują się żywe kolory, które idealnie sprawdzą się jako pasemka.

Long bob w połączeniu z delikatnymi falami i ognistym kolorem to strzał w dziesiątkę! Takie połączenie sprawi, że nie przejdziesz niezauważona. Fryzura idealna dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu.

Reklama

Grzywka wraca do łask i wcale nie jest to rozwiązanie tylko dla osób z wysokim czołem. Ten dodatek będzie zdecydowanie pasował do krótszego cięcia.

To cięcie prezentuje się świetnie z przyrządzoną grzywką i delikatnymi falami. Pamiętaj jednak, że takir rodzaj stylizacji wymaga codziennej pielęgnacji.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje