Reklama

Reklama

Perłowe paznokcie. Najlepsze inspiracje na najmodniejszy manicure

Trendy w manicure przychodzą i odchodzą, a później wracają. W ostatnich latach królowało matowe wykończenie paznokci, natomiast teraz w modzie są znowu metaliczne lakiery i perłowy manicure. Poznaj najlepsze inspiracje!

Perłowy manicure. Naturalny

Lakier hybrydowy imitujący masę perłową jest idealny do letnich stylizacji manicure - świetnie podkreśla bowiem opaloną skórę. W naturalnym mlecznobiałym odcieniu wygląda na dłoniach elegancko i delikatnie, a zarazem niezwykle oryginalnie. Można dodać odrobinę zdobień np. na jednym paznokciu.

Perłowy manicure. Kolorowy

Perłowe wykończenie paznokci można z powodzeniem zastosować również w przypadku kolorowego lakieru. Nadamy wtedy naszemu manicure metaliczną poświatę, która jednak nie będzie się rzucać na pierwszy rzut oka. Taki połysk będzie bardzo dobrze wyglądać na pastelowych odcieniach.

Reklama

Perłowy manicure. Z perełkami

Pojęcie "perłowego manicure" można też wziąć dosłownie i ozdobić paznokcie małymi perełkami. Jeśli będziemy chciały postawić na minimalistyczny efekt, warto postawić na mleczny odcień bazowego lakieru. Natomiast dla pragnących pójść na całość sprawdzą się mocne kolory na paznokciach.

***

Zobacz również:

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: masa perłowa | modny manicure

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy