Reklama

Reklama

Piękniejsza w parę chwil

Sklejone rzęsy? Niezbyt świeże włosy? Smugi po samoopalaczu? Za ciemne brwi? To już nie problem.

Włosy odświeżone

Gdy straciły świeżość, spryskaj je suchym szamponem i uczesz, a resztki kosmetyku usuń suszarką. Możesz jeszcze pochylić głowę i spryskać włosy lakierem - to je uniesie i zneutralizuje nieprzyjemny zapach.

Wypróbuj: 1. Kemøn Hair Manya, lakier utrwalający o aromacie poziomek, ok. 55 zł; 2. Beauty Formulas, suchy szampon w sprayu, ok. 17,50 zł.

Wokół oczu

Jeśli przeczeszesz sklejone rzęsy elektryczną rozgrzaną zalotką, nie tylko rozdzielisz rzęsy, ale też ładnie je wywiniesz. Niesforne włoski wystają poza linię brwi? Posmaruj brwi kremem i przeczesz gęstym grzebykiem do brwi. Zaczerwienienie, np. po usunięciu włosków z okolicy brwi i powiek, ukryje korektor odporny na pot i temperaturę.

Reklama

Wypróbuj: 1. Elektryczna zalotka, Tchibo, ok. 24 zł; 2. Maybelline NY, korektor SuperStay Concealer, ok. 40 zł; 3. Gosh, grzebyk do brwi i rzęs, ok. 19 zł.

Niespodzianki na twarzy

Wyskoczyła krostka? Na twarzy pojawiły się smugi po zastosowaniu samoopalacza? Cytryna! Jej sokiem nasącz wacik i dotknij skórę. Jeśli nie wywoła to podrażnienia - lekko przetrzyj kłopotliwe miejsca. Roll-on z wyciągiem z trawy cytrynowej warto zawsze mieć pod ręką, gdy na twarzy często pojawiają się wypryski.

Wypróbuj: Sanoflore, roll-on na niedosknałości z olejkiem eterycznym z trawy cytrynowej, ok. 40 zł.

Brwi jak skrzydła jaskółki

Henna na brwiach wyszła za ciemna? Jak najszybciej posmaruj brwi kremem do golenia lub glicerynowym z cytryną. Możesz też sok z cytryny połączyć ze zwykłym kremem i posmarować tym brwi.

Wypróbuj: 1. Ziaja Yego, krem do golenia, ok. 3,50 zł; 2. Gracja, glicerynowy cytrynowy krem do rąk, ok. 4 zł; 3. Dove, intensywnie nawilżający krem do ciała Dove, ok. 6 zł.

Świat i Ludzie 20/2012

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: makijaż | mankamenty urody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy