Reklama

Reklama

Przydatne gadżety

​Istnieje wiele przedmiotów, służących do makijażu lub pielęgnacji urody, które może nie są niezbędne, ale za to bardzo pomysłowe i naprawdę ułatwiają życie. Niektóre stały się prawdziwym przebojem, inne po jednym sezonie znikną. Warto mieć kilka z nich.

Zestaw pędzli to klasyka. Najlepiej zaopatrzyć się w pędzel do pudru, różu (można nim modelować twarz), do cieni i szminki. Korektor siwizny pozwala odsunąć czas ponownego farbowania włosów na 1-2 tygodnie. Przydaje się zwłaszcza na urlopie, gdy chcesz dobrze wyglądać, ale nie iść do fryzjera.

Beauty blender to gąbeczka w kształcie kropli, dzięki której można idealnie rozprowadzić podkład, korektor w płynie czy rozświetlacz. Jest idealna do konturowania twarzy.

Suchy szampon to kolejny kosmetyk, który powinien znaleźć się w wakacyjnej walizce. Dzięki niemu możesz odświeżyć fryzurę nawet wówczas, gdy nie masz możliwości umycia włosów. Na urlop warto zabrać kosmetyk w mniejszym opakowaniu. Uwaga! Tak samo jak suchy szampon działa puder ryżowy.

Reklama

32/2016 Świat i Ludzie

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje