Reklama

Reklama

Ultrakobieco

Szminki w kolorach: różowym, fioletowym i czerwonym to hit tej jesieni! Gwiazdy już znalazły swój odcień. Ty też sprawdź, który pasuje do ciebie!

Czerwień ponad wszystko

Usta w tym kolorze przyciągną niejedno spojrzenie! Kierując się wyborem szminki, należy pamiętać, że nie każdej kobiecie dobrze w takim samym odcieniu. Blondynki powinny wybrać dla siebie czerwień koralową, amarantową albo postawić na dosłowną – strażacką. Usta brunetek pięknie będą prezentować się w czerwieniach o nasyconych, mocnych barwach albo tych o metalicznym połysku.

Jagodowa miłość

Modna jest cała gama kolorystyczna – od jasnego wrzosu po dojrzałą oberżynę. Fiolet to jednak niełatwa barwa. Używając go w makijażu, należy stosować jedną zasadę: umiar, umiar i jeszcze raz umiar. Przy tym odcieniu niezwykle łatwo o przesadę! Szminka musi być przede wszystkim dopasowana do stroju. Reszta makijażu powinna być skromna: wystarczą delikatnie pomalowane oczy i lekki róż na policzkach. Uwaga! Ten makijaż wymaga precyzji, ale dobrze wykonany da naprawdę znakomity efekt.

Reklama

Niech się zaróżowią

Różowa szminka będzie pasować osobom o chłodnym typie kolorystycznym, czyli blondynkom i brunetkom o jasnej cerze. Przy takim odcieniu obowiązkowo unikaj ubrań w kolorze różowym, bo wówczas łatwo o przesłodzony kicz. A przecież chodzi o pięknie wyeksponowane usta, a nie efekt Barbie. Uwaga! Aby szminka trzymała się przez cały wieczór, warto przed jej nałożeniem zastosować na ustach bazę z cienkiej warstwy podkładu i pudru do twarzy. I cenna uwaga: ten kolor odmładza!

SHOW 24/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy