Reklama

Reklama

Zmiana bez cięcia

Lubisz zmieniać fryzury? Nie musisz obcinać ani zapuszczać włosów. Dobre cięcie daje duże możliwości stylizacyjne. Zarówno długim, jak i krótkim włosom.

Niezobowiązująco i naturalnie

Perfekcyjne strzyżenie z dłuższą grzywką i krótkim tyłem dodaje uroku Danucie Stence (54). Pozwala też na zmiany. Zaczesanie włosów na dwa boki z asymetrycznym przedziałkiem odmładza i łagodzi rysy.

Elegancka grzywka

Uniesienie tylnej części fryzury i wygładzenie grzywki z przeczesaniem jej do przodu sprawia, że aktorka wygląda kobieco i szykownie. Do tej stylizacji warto użyć pianki dodającej objętości.

Drapiezny look

Wystarczy zaczesać włosy do góry, ale nie gładko! Tak powstanie wyrazista, odważna fryzura, która wysmukla i wydłuża twarz. Aby fryzura była trwała, sięgnij po krem lub gumę do włosów.

Reklama

Dyskretna elegancja dzięki subtelnej opasce

Długie włosy zawsze są modne i w dobrym tonie. Oczywiście pod warunkiem, że są zadbane i często podcinane, jak u Małgorzaty Rozenek (37). Wtedy wystarczy taki detal jak cieniutka opaska, aby stworzyć niezobowiązującą, ale szykowną fryzurę.

Klasyczny kok

Na co dzień warto eksponować długie włosy, ale na galowe wyjście upnij je w stylowy kok. Uniesione u nasady włosy zaczesz lekko do tyłu, ale ich nie przygładzaj. Zrób klasycznego banana i podepnij szpilkami do włosów. Precyzja nie jest wymagana.

Uniwersalny kucyk

Wysoko upięta "kitka" z jednej strony ma w sobie sportowy luz, z drugiej wieczorowy glam. W wersji wieczorowej warto ukryć gumkę, owijając ją pasmem włosów. Lakier utrwali fryzurę.

Krzysztof Pajor

SHOW 4/2016Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy