Reklama

Reklama

Ma receptę na młodość i urodę

Robi wszystko, by jak najdłużej cieszyć się życiem w zdrowiu. Dlatego nie unika lekarzy. Przeciwnie, systematycznie ich odwiedza.

Choć od zdobycia tytułu Miss Polonia i Miss Świata minęły 22 lata, Aneta Kręglicka (46) ciągle zachwyca swoją urodą. Jakby czas dla niej zatrzymał się w miejscu. Jak to możliwe? Znajomi jedynej Polki, która zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety świata, zapewniają, że jest ona uzależniona od "trzymania formy". I z biegiem lat coraz bardziej dba o to, by zasłużyć na miano ikony piękności i jednocześnie oddalić moment starzenia się.

Pani Aneta codziennie zażywa tabletki z witaminami i kwasami Omega. Stosuje również kuracje oczyszczające wątrobę oraz preparaty poprawiające kondycję skóry, włosów i paznokci. - Ale najważniejsze, że co pół roku robi kompleksowe badania, analizę krwi, ciśnienie, poziom cholesterolu. Wszystko to, co jest wskazane w jej wieku - zdradza jej znajoma.

Reklama

Nasza Miss oczywiście zdaje sobie sprawę, że czasu nie da się zatrzymać. Jednak robi wszystko, by czuć się młodą i atrakcyjną. Sprawa jest dla niej na tyle poważna, że stała się regularną pacjentką lekarki, która zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową.

- To prawda, Aneta walczy o dobry wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie i sprawność. Bo przecież jeśli tej sprawności brakuje, coś złego dzieje się także z psychiką - mówi nam jej dobra znajoma.

Pani Aneta przynajmniej cztery razy w tygodniu biega lub korzysta z siłowni, a w domu przy muzyce wykonuje zestawy ćwiczeń. Bo, jak twierdzi, w zdrowym ciele zdrowy duch.

IW

Świat i Ludzie 24/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy