Reklama

Reklama

Najtańsze kierunki na wakacje we wrześniu. Na czele Bułgaria i Turcja

Niektórzy jeszcze mają przed sobą urlop w tym roku. Wakacje we wrześniu to niższe ceny i wciąż dobra pogoda. Wśród ofert w biurach podróży dominują dwa kierunki. Jakie?

Wakacje we wrześniu - oferty last minute

Wakacje 2022 dobiegły już końca, jednak nie oznacza to zakończenia sezonu urlopowego. Wrzesień to idealny czas na wypoczynek zagranicą - w wielu krajach wciąż jeszcze jest ciepła i słoneczna pogoda nawet do 30 stopni, a dodatkowo ceny są sporo niższe.

Okazuje się, że wśród ofert last minute w biurach podróży dominują dwa kraje - Bułgaria oraz Turcja. Do obu z nich można pojechać na wakacje all inclusive we wrześniu za kwotę niższą niż nawet 1500 złotych. I oba są zdecydowanie warte odwiedzenia.

Co zwiedzić w Turcji i Bułgarii?

W Turcji obowiązkowym punktem jest Stambuł - miasto położone między dwoma kontynentami z wieloma zabytkami. Warto zwiedzić również uroczą Kapadocję i oryginalne Pamukkale. Fani plażowania z pewnością będą zachwyceni plażami i morzem nad Riwierą Turecką.

Reklama

Z kolei w Bułgarii czeka na nas historyczne miasto Nesebyr czy stolica kraju Sofia. Wypocząć można m.in. w dwóch najpopularniejszych kurortach - Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu, które oprócz piaszczystych plaż i ciepłego morza oferują także atrakcje życia nocnego.

Wakacje all inclusive we wrześniu 2022

Wrześniowych ofert wakacji all inclusive w biurach podróży najwięcej jest właśnie do Bułgarii i Turcji, a ceny są najniższe. Oprócz tego można znaleźć opcje last minute do innych krajów, takich jak Egipt, Tunezja czy Albania, jednak jest ich mniej i są droższe.

***

Zobacz również:

To anielskie imię zyskuje na popularności. Rodzice nazywają tak córki coraz częściej

"Zdradziłam na wakacjach i dobrze się z tym czuje. Powinnam powiedzieć partnerowi?" [LIST]

Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: podróże | wakacje all inclusive | wakacje 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy