Reklama

Reklama

Patricia Kazadi szaleje na stoku w bikini

Jasna-Chopok to największy ośrodek narciarski w Środkowej Europie, który ma doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. W tym sezonie na corocznej imprezie Bikini Skiing pojawiła się również polska gwiazda - Patricia Kazadi.

Bikini Skiing na Słowacji

Akcja Bikini Skiing, czyli zjazd narciarzy i snowboardzistów w kostiumach kąpielowych, odbyła się w sobotę - 9 marca - w ośrodku narciarskim Jasna-Chopok. Nasi słowaccy sąsiedzi już drugi raz w ten nietypowy sposób witali wiosenny sezon na stokach.

Bikini Skiing na Słowacji

Na imprezie pojawiła się również Patricia Kazadi. Polska gwiazda, razem z zagranicznymi narciarzami i snowboardzistami, uczestniczyła w zjeździe w kostiumach kąpielowych, który otworzył wiosenny sezon na stokach.

Reklama

Bikini Skiing na Słowacji

Polska celebrytka, razem z innymi uczestnikami akcji, szalała na desce po ośnieżonych trasach. Wieczorem gwiazda pojawiła się także w klubie muzycznym "Happy End", w którym impreza trwała do białego rana. Trzeba przyznać, że nawet w sportowym zestawie (choć nieco okrojonym) wyglądała naprawdę seksownie!

Bikini Skiing na Słowacji

"Ta akcja to powitanie pierwszych oznak wiosny na stokach, a także inauguracja promocyjnych cen skipassów. Impreza jest nietypowa i zaskakująca, ale wszystkim, zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom dostarcza dużo uśmiechu. To przede wszystkim świetna zabawa. Cieszy nas bardzo, że Patricia Kazadi także do nas dołączyła" - mówi Sylvia Arztowa, Tatry Mountain Resorts.

Bikini Skiing na Słowacji

Jasna-Chopok to największy ośrodek narciarski w Środkowej Europie, który ma doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Kurort znajduje się w Tatrach Niskich, tylko godzinę od polskiej granicy. Po północnej i południowej stronie Chopoka znajduje się ponad 45 km tras zjazdowych o różnych poziomach trudności, a także 29 kolejek i wyciągów. System naśnieżania o długości ponad 27 km zapewnia doskonałe warunki do jazdy przez co najmniej 5 miesięcy w roku.

Bikini Skiing na Słowacji

W ośrodku Jasna znajdują się również strefy freeride, snow park, zimowy park dziecięcy, trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, lodowisko, liczne bary i restauracje oraz klub muzyczny. Do kompleksu należy także największy termalny park rozrywki w Europie Środkowej Tatralandia z nową Tropical Paradise, gdzie lato panuje o każdej porze roku. Więcej informacji można znaleźć na nartyslowacja.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy