Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Borys Szyc się żeni!

​Ukochana Borysa Szyca (39) dokonała tego, co nie udało się żadnej z jej poprzedniczek. Justyna Nagłowska (38) nie tylko usidliła aktora, ale przede wszystkim sprawiła, że znany niegdyś z hulaszczego trybu życia gwiazdor spoważniał, zmieniając się w odpowiedzialnego partnera i ojca. Borys nie chce już imprezować. Zamiast tego marzy o założeniu rodziny. I - jak zdradził w wywiadzie dla Gala Studio - właśnie planuje ślub! Osobiście opracuje też weselne menu.

Przyjaciele aktora przewidują, że uroczystość odbędzie się w Sopocie, ulubionym mieście pary (Borys ma tam apartament). I dodają, że znając Borysa, będzie to bardzo romantyczna uroczystość. Bo w kwestii miłości Borys słynie z wielkiego rozmachu. 

Przykład? Niedawno poprosił partnerkę, by spakowała walizki, bo porywa ją na wakacje. Destynację zdradził Justynie dopiero przed odlotem - wybrał Mykonos, malowniczą grecką wyspę, którą uwielbia jego ukochana. To tam światowa śmietanka towarzyska (aniołki Victoria’s Secret, Beyoncé czy Kardashianki) spędza wakacje. Aktor osobiście zajął się logistyką. Wynajął apartament w luksusowym hotelu i zadbał, by następnego dnia concierge dostarczył pod ich drzwi ogromny bukiet róż. Niespodzianka była prezentem urodzinowym dla Nagłowskiej, która właśnie skończyła 38 lat. Mało tego! Świętowali jej urodziny przez całe dwa tygodnie swojego pobytu. "Mój ukochany jest najkochańszym facetem świata i wspaniałym przyjacielem, nawet nie marzyłam o takiej miłości", napisała w sieci szczęśliwa Justyna.

Reklama

Terapia lekiem na zło

Wbrew pozorom życie z Borysem nie zawsze było usłane różami. I Justyna boleśnie się o tym przekonała na początku związku, gdy wrócił alkoholowy nałóg aktora. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że para poszła wtedy na terapię - Borys dla osób uzależnionych, a Justyna - współuzależnionych. 

Szyc przyznaje, że gdyby nie to, pewnie straciłby ukochaną. Dziś już się nie wstydzi, że zmaga się z alkoholizmem: "W ostatnim okresie mojego piętnastoletniego picia nie odczuwałem już żadnej przyjemności. Musiałem pić tylko, żeby dalej funkcjonować, aż w końcu powiedziałem sobie »stop!«. Bo zrozumiałem, że się zabiję. A tego nie chciałem", wyznał kiedyś. 

Dopiero po kilku latach terapia, na którą oboje uczęszczali zaczęła przynosić rezultaty, choć jak napisała kiedyś Justyna, było to dla niej potwornie trudne doświadczenie. Sama związała się z aktorem krótko po trudnym rozwodzie. I bardzo potrzebowała wtedy jego wsparcia i zrozumienia. Tymczasem Borys, który pochodzi z rozbitej rodziny, nie od razu wiedział, jak stworzyć stabilny związek i patchworkową rodzinę. Gdy wreszcie przewartościował swoje życie, stał się odpowiedzialnym ojcem dla swojej dorastającej córki Sonii (13) i dwóch córeczek ukochanej z poprzedniego związku. Teraz dziewczyny świata poza nim nie widzą. A Justyna wreszcie ma partnera, o jakim zawsze marzyła. 

Weselne dzwony

"Moja ukochana, mój przyjaciel, najpiękniejsza mama, ciepła, mądra osóbka, która obdarzyła mnie swoją miłością i codziennie rozśmiesza mnie do łez (...). Coraz młodsza, coraz piękniejsza, jeszcze tyle przed nami... Dziękuję, że jesteś!", napisał Borys kilka dni temu na swoim instagramowym profilu, wyznając Justynie miłość. Ona też nie szczędzi mu komplementów - z okazji Dnia Ojca umieściła w sieci wzruszający wpis, w którym dziękowała mu za pomoc i zaangażowanie w opiece nad córkami. "Od prawie pięciu lat jesteś w życiu moich córek. Dbasz o nie, uczysz je, pokazujesz im świat. Tłumaczysz im emocje i rozpieszczasz. Dzięki Tobie zyskały przyszywaną siostrę, która jest dla nich inspiracją. Zarażasz pasją do życia i podróżowania. Śmiejesz się na głos i jesteś najlepszym gilgotkowym potworem! Wspierasz mnie i wyręczasz, kiedy nie daję już rady. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Przyszywany tato, jesteś najlepszy! Dziękuję, że jesteś", napisała. 

Aktor podkreśla dziś, że Nagłowska jest kobietą, przy której czuje się szczęśliwy i kochany. Z pewnością zrobi więc wszystko, by tym razem alkohol nie zmącił tego szczęścia. A romantyczny ślub będzie już tylko dopełnieniem ich wielkiej miłości. 

SHOW Maria Kowalczyk

Zobacz także:

Show
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy