Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Polubić tę trzecią? To możliwe!

Im się udało. Była i aktualna ukochana Mikołaja Krawczyka od kłótni i wzajemnych pretensji wolą spotkania przy kawie. Które byłe i obecne partnerki gwiazdorów dobrze się dogadują? Sprawdzamy!

Taki widok to rzadkość - była żona i obecna partnerka tego samego mężczyzny wyskakują razem na kawę, pozują do wspólnej fotografii i świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Nie ma między nimi cienia zazdrości ani wzajemnych pretensji. O kim mowa? O Anecie Zając (34) i Sylwii Juszczak (38), dawnej i obecnej ukochanej Mikołaja Krawczyka (35), które kilka dni temu wybrały się razem do kawiarni, a potem wrzuciły do sieci zdjęcie ze spotkania. Udowodniły tym samym, że prawdziwe damy nie kłócą się o mężczyznę. Mają zresztą ważniejsze sprawy na głowie - obie wychowują dzieci z poprzednich związków, a odkąd Sylwia związała się z ojcem dzieci Anety, trzeba było ustalić zasady funkcjonowania rodziny patchworkowej.

Reklama

Podobno z poprzednią partnerką Mikołaja Krawczyka (35), Agnieszką Włodarczyk (35), Aneta nie mogła dojść do porozumienia. Jej stosunki z Sylwią są za to więcej niż poprawne, podobnie jak z Mikołajem. Na pewno korzystają na tym ich synowie.

Dzieci są też spoiwem relacji Izabelli Scorupco (46), byłej żony Mariusza Czerkawskiego (44), z jego obecną małżonką, Emilią Raszyńską. Rodzime media obiegły zdjęcia z wakacji, które spędzali wspólnie Iza, Emilia i Mariusz w towarzystwie swoich dzieci - córki Izy i Mariusza Julii (19), oraz syna Emilii i Mariusza Iwo (7). Kiedy Mariusz pluskał się z dziećmi w wodzie, Iza i Emilia opalały się, spacerowały i rozmawiały. Widać było, że darzą się sympatią.

Podobnie jak Hanna Śleszyńska (57) i Anna Głogowska (38) - była i obecna partnerka Piotra Gąsowskiego (52). "Nieraz spotykamy się razem: ja, Piotr, Mikołaj, Kuba, Ania - partnerka Piotra, ich córka Julka... My się lubimy", wyznała w jednym z wywiadów Hanna.

Model zza oceanu

Kilka dni temu była żona Orando Blooma (39), Miranda Kerr (31), opublikowała zdjęcie z jego aktualną dziewczyną, Katy Perry (31). Znajomi gwiazd twierdzą, że Miranda jest wprost zachwycona wyborem eksmęża - cieszy się, że znalazł sobie tak piękną i utalentowaną dziewczynę. Katy polubił też syn Mirandy i Orlando, Flynn (5).

Modelka Heidi Klum (43) regularnie jeździ na wakacje z nową dziewczyną swojego byłego męża Seala (53), Ericą Packer (39). Z kolei Kate Beckinsale (42) na premierę swojego najnowszego filmu zaprosiła nową dziewczynę eksmęża, Michaela Sheena (47), Sarah Silverman (45).

Za hollywoodzką prekursorkę przyjaźni z nowymi dziewczynami swoich byłych uważa się jednak Demi Moore (53), która zakolegowała się z Emmą Heming (37), nową żoną Bruce’a Willisa (61). Podobno cała trójka regularnie spotyka się w domu Emmy i Bruce’a. Taki model nie sprawdził się jednak w przypadku innego byłego ukochanego Demi - Ashtona Kutchera (38). Ponoć jego nowa żona, Mila Kunis (32), choć początkowo przyjaźnie nastawiona do Demi, miała już dość jej niezapowiedzianych wizyt i dała wyraźnie do zrozumienia, że ona na tak zażyłe stosunki nie ma ochoty. Bo w przyjaźni z eks i ich obecnymi partnerkami liczą się przede wszystkim wyczucie i dyplomacja.

Maria Kowalczyk

SHOW 13/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy