Reklama

Reklama

Uśmiech wart miliony bez wizyty u dentysty! Gwiazdy już wiedzą, jak to zrobić!

Pięknym uśmiechem można zawojować cały świat. Gwiazdy kina i estrady doskonale o tym wiedzą i dbają o swoje zęby, jak potrafią najlepiej. Sposobów na posiadanie zdrowych i pięknych zębów jest wiele, ale który z nich jest najlepszy?

Pięknym uśmiechem można zawojować cały świat. Gwiazdy kina i estrady doskonale o tym wiedzą i dbają o swoje zęby, jak potrafią najlepiej. Sposobów na posiadanie zdrowych i pięknych zębów jest wiele, ale który z nich jest najlepszy?

Mało kto chyba lubi wizyty w gabinecie stomatologicznym, które często łączą się z dość bolesnymi zabiegami, gdy tylko w naszych zębach pojawi się choć mały ubytek.

Ania Wendzikowska dobrze wie, że w telewizji trzeba mieć piękny uśmiech

Jednak tych niemiłych doświadczeń można uniknąć dbając o zęby każdego dnia. Od dziecka słyszymy, że szczoteczka i pasta powinny stać się naszymi najlepszymi przyjaciółmi! Ta proste rutynowe działania pomagają nam zapobiegać rozwojowi próchnicy.

Regularne i dokładne mycie zębów pozwoli zaoszczędzić nam pieniądze, które bylibyśmy zmuszeni wydać na wizyty w gabinecie stomatologicznym, ale przede wszystkim - oszczędzi nam bólu i tortur na fotelu dentystycznym.

Reklama

Zdrowe zęby to jednak nie wszystko. Marzeniem gwiazd (i także "zwykłych śmiertelników") jest olśniewający bielą uśmiech.

Wybielanie zębów - czy to bezpieczne?

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie słyszałaby o zabiegu wybielania zębów. Jest on jednak dość kosztowny, więc wiele osób marzy o tym, by walkę o zęby białe jak perełki wygrać w domowym zaciszu.

Wiele polskich gwiazd, jak Anna Wendzikowska, Paulina Krupińska, czy Dawid Woliński odkryło, że nie muszą męczyć się na fotelu dentystycznym, by olśniewać białymi zębami. Trzeba przyznać, że ich sposób jest niezwykle skuteczny, bo mają się czym pochwalić. Na zdjęciach, które udostępniają w mediach społecznościowych, uwagę przyciąga ich perłowo biały uśmiech.

Projektant mody zadaje szyku śnieżnobiałymi zębami

Piękny, śnieżnobiały uśmiech zawdzięczają szczoteczce Philips Sonicare DiamondClean Smart z technologią soniczną.

Szczoteczka zapewnia doskonałe efekty szczotkowania, gdyż usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna , eliminuje o 100% więcej przebarwień w zaledwie 3 dni* Najciekawszą opcją jest jednak tryb wybielania, idealny do usuwania przebarwień, powstałych na powierzchni zębów. Picie kawy, herbaty, czerwonego wina, palenie papierosów i spożywanie takich rzeczy, jak borówka amerykańska, jagody, jeżyny, czy barwione słodycze powodują żółknięcie zębów i powstawanie przebarwień. Aby ustrzec się przed tym, najlepiej szczotkować zęby po spożyciu tych produktów.

Technologia soniczna, którą zastosowano w tym urządzeniu, jest bezpieczna nawet gdy nosimy aparat ortodontyczny, mamy wypełnienia, korony czy lakier.

Dbając nie tylko o zdrowie, ale także o wygodę i bezpieczeństwo!

Szczoteczka, która nie tylko wyczyści, ale i wybieli zęby, to prawdziwe wybawienie. Świetnie by było, by dbała ona jeszcze o bezpieczeństwo i sprawiała, że używa się jej naprawdę wygodnie.

Tak właśnie jest w przypadku szczoteczki Philips Sonicare. Podczas mycia, nawet gdy zbyt mocno przyciśniesz główkę szczoteczki do zębów, urządzenie natychmiast cię o tym powiadomi. To dzięki czujnikowi nacisku, który da o sobie znać pulsującym dźwiękiem, aby przypomnieć, żebyś szczotkował delikatniej. Na dobrze wypolerowanej płytce zęba rzadziej pojawiają się przebarwienia. Z taką szczoteczką nie ma obaw, by sobie zaszkodzić, a wybielanie jest bezpieczne, łatwe i przyjemne.  

W dodatku taką szczoteczkę można zabrać ze sobą bez problemu w każdą podróż, ponieważ są do nich oferowane także futerały w różnych kolorach!

Nie ma również problemu w zakupie nowej główki do szczoteczki. Do Sonicare DiamondClean Smart pasują wszystkie rodzaje główek Sonicare.

Miss Polonia Paulina Krupińska - Karpiel może pochwalić się pięknym uśmiechem

Zaufaj rutynie i ciesz się białym uśmiechem przez długie lata.

Codzienne, drobne czynności mogą zdziałać cuda, jeżeli tylko będziemy o nich pamiętać. Szczotkowanie zębów powinno być czymś tak naturalnym, jak oddychanie.

Powinniśmy je myć co najmniej dwa razy dziennie, ale ideałem jest szczotkowanie po każdym większym posiłku. Najlepiej przy takiej rutynie sprawdzają się szczoteczki soniczne, której drganie główki znacznie wspomaga usuwanie resztek jedzenia i przebarwień z powierzchni zębów.

Kiedy tego nie robimy regularnie, w naszej jamie ustnej zaczynają gromadzić się bakterie, a na zębach odkłada się kamień. To prosta droga do pojawienia się krwawienia z dziąseł, a także próchnicy.

Używając szczoteczki sonicznej Philips Sonicare zapewniamy sobie nie tylko zdrowe, mocne zęby, ale także śnieżnobiały uśmiech, godny pozazdroszczenia!

*W trybie White i w porównaniu ze szczoteczką manualną, przy użyciu wiodącej pasty wybielającej. Dane z badań własnych, 2017r.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama