Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Nie będę chuda!

Te gwiazdy to rebeliantki! Mówią „nie” modzie na bycie chudzielcem. I twierdzą: „Nie katujemy się dietami. Wieszaki nie są sexy”.

Patrzę w lustro i zastanawiam się: gdzie jest moja pupa? Chcę ją z powrotem!", wyznała rok temu Rihanna. W tamtym czasie piosenkarka była na diecie i choć efekty były imponujące (schudła dziesięć kilogramów), nie była zadowolona ze swojego nowego wyglądu. Czym prędzej wróciła do dawnej figury i zapoczątkowała rewolucję w świecie gwiazd: koniec z odchudzaniem! W ślady Rihanny poszło wiele celebrytek, m.in. Scarlett Johansson, Mila Kunis i Keira Knightley. One wiedzą, że figura typu "wieszak" przestała być modna, a najseksowniejsze są kobiety o krągłych kształtach. A wy już o tym wiecie?

Reklama

Krąglejsza jest bardziej sexy

Mila Kunis (29) schudła aż 10 kg do roli baletnicy w filmie "Czarny łabędź". Kilka miesięcy temu odzyskała dawną figurę. Efekt? Magazyn "Esquire" właśnie ogłosił, że Mila jest najseksowniejszą kobietą świata.

Keira wygląda zdrowiej

Swego czasu Keira Knightley (27) była tak szczupła, że posądzano ją nawet o anoreksję. Teraz te plotki wreszcie się skończą. Keira przytyła pięć kilogramów. "Nigdy nie czułam się lepiej w moim ciele", mówi szczęśliwa.

Scarlett znów jest sobą

Krągłą Scarlett Johansson (27) okrzyknięto nową Marilyn Monroe. Gdy dwa lata temu znacznie schudła, media pisały: "Przestała przypominać siebie". Dziś wróciła do dawnej wagi i mówi: "Kocham moje piersi i pupę".

Fani Natalii odetchnęli

Cztery lata temu Natalia Kukulska (36) schudła tak bardzo, że zaczęła dostawać listy od zaniepokojonych fanów. Dziś jej wielbiciele mogą spać spokojnie. Natalia znów wygląda zdrowo i seksownie!

Justyna Kasprzak

SHOW 22/2012

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy