Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Przedślubna gorączka

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgosia rozpoczęła już przygotowania do ceremonii. Nawet kariera zeszła na dalszy plan. Dla Radka gwiazda jest gotowa do największych poświęceń!

"To jest nasza rodzinna impreza", tak o zbliżającym się ślubie mówi Radosław Majdan (42) w rozmowie z SHOW. Razem z Małgorzatą Rozenek (36) powoli przygotowują się do tego najważniejszego dnia w swoim życiu. Ceremonia już za kilka miesięcy. Chociaż para chce utrzymać całe wydarzenie w wielkiej tajemnicy, były piłkarz zdradził, co na siebie włoży.

"Generalnie wielkiego wyboru nie mam, czarny smoking i to wszystko. A Małgosia na pewno ma już pomysł", wyznaje nam Radek. Wybór kreacji, tortu czy sali weselnej, to tylko część przygotowań. Rozenek podchodzi do tego wydarzenia bardzo poważnie.

Reklama

Szykuje się do bycia perfekcyjną żoną i złożyła przyszłemu mężowi kilka obietnic. Niektóre z nich mogą nawet wpłynąć na jej karierę. Przede wszystkim Małgosia nie będzie pokazywać publicznie swojego pięknego ciała - takie widoki zarezerwowała dla Radka. Gwiazda jest w tej kwestii nieugięta.

Rozenek od marca zobaczymy w nowym programie "Piekielny hotel". W wersji oryginalnej prowadzi go Gordon Ramsay (48), który wielokrotnie przed kamerą pojawiał się bez ubrania, żeby sprawdzić hotelowe prysznice czy baseny. Małgosia stanowczo odmówiła rozbierania się. "Ja chciałbym więcej, a Małgosia mniej", przyznał dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak.

Rozenek nie zamierza jednak ulec namowom dyrektora. "Z Edwardem mamy różne spojrzenia na różne rzeczy, ale nie mamy wątpliwości, że ten program, który robimy, jest nieprawdopodobnie dobry. Zdarza się, że jak każdy gość hotelowy korzystam z prysznica, żeby sprawdzać, czy działa", mówi w rozmowie z SHOW. Jednak sceny pod prysznicem nie są tak odważne jak chciałaby produkcja "Piekielnego hotelu". Współpracownicy Perfekcyjnej nie ukrywają, że to może wpłynąć na wyniki oglądalności.

"Oczywiście, że gdyby Małgosia zdecydowała się pokazać więcej ciała, to podbiłoby oglądalność", tłumaczy nam Agnieszka Zając z Golden Media - firmy, która produkuje program. Rozenek ryzykuje więc konflikt z Miszczakiem i mniejszą popularność show, ale dotrzymuje obietnicy danej przyszłemu mężowi. Radek nie musi się też martwić, że zobaczy ukochaną w piśmie dla mężczyzn.

Jego narzeczona nie zamierza godzić się na rozbierane sesje. "Proszę sobie wyobrazić, że ja, matka dwójki dzieci, mogłabym wystąpić na okładce np. »Playboya«? To zabrzmi strasznie, co teraz powiem, ale nie jest tak, że jestem od spełniania zachcianek mężczyzn, wielu mężczyzn. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało", wyznała w jednym z wywiadów.

Rozenek nie zamierza również siedzieć w pracy od rana do nocy. Tak ułożyła sobie grafik, żeby mogła jak najwięcej widywać synów i narzeczonego. "Nagrania do »Piekielnego hotelu« trwają. Ułożyliśmy je w ten sposób, że Małgosia jedzie do jednego hotelu, jest kilka dni zdjęć, a potem może wrócić do domu. Dopiero po przerwie jest kolejny wyjazd. Dzięki temu może spędzać więcej czasu z rodziną", mówi Agnieszka Zając.

Małgosia może stawiać warunki, bo nie musi przyjmować każdej propozycji zawodowej. O budżet domowy zadba przecież także Radek, który robi karierę w branży kosmetycznej. Został prezesem spółki Vabun SA, która będzie produkować kosmetyki dla mężczyzn.

Zmiany, które planuje jego ukochana, wykraczają poza życie zawodowe. Rozenek postanowiła na dobre rzucić palenie. Nieraz można ją było zobaczyć z papierosem, ale to już przeszłość. Majdan jako sportowiec nie toleruje tego nałogu, dlatego Małgosia przeszła na zdrowy styl życia i zadbała o formę. Wróciła do treningów z Ewą Chodakowską, która słynie z tego, że daje swoim podopiecznym niezły wycisk. Majdan na pewno to doceni.

"Lubię zadbane kobiety, ale to nie znaczy, że muszą wyglądać jak wampy. Bardzo ważne są dla mnie dłonie, stopy, lubię kobiety o pełnych ustach. Kręci mnie seksowna bielizna. Uwielbiam u kobiet celebrowanie wyglądu, dbałość o każdy detal, spędzanie przed lustrem połowy dnia. Lubię dziewczyny, które przywiązują wagę do wyglądu, to jeden z filarów kobiecości" - sportowiec zdradził swoje preferencje we fragmencie książki "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach".

Jak widać, Małgosia jest więc pod presją - wymagania wobec niej są ogromne. Nic dziwnego, że tak starannie przygotowuje się do ślubu, bo musi na nim wypaść idealnie. Idealne będzie jednak także jej małżeństwo. Bez wątpienia Rozenek i Majdan są dla siebie stworzeni.

Aleksandra Zawadzka

SHOW 4/2015

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy