Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Walczą o jej serce

Kto da więcej miłości, czułości, prezentów? Katie Holmes i Tom Cruise rywalizują o najcenniejsze: serce córki. A w tej wojnie wszystkie chwyty są dozwolone...

Kosztowne ubrania, dalekie podróże i ekscentryczne prezenty - Tom Cruise (50) nie szczędzi środków, by udowodnić całemu światu, że tylko on może uszczęśliwić Suri (6). Aktor chce kupić miłość córki. "I nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć zamierzony cel", mówią ci, którzy znają go od lat. Tom był przekonany, że po rozwodzie z Katie Holmes (33) prawo do opieki nad Suri przypadnie właśnie jemu. Pomylił się. Sąd przyznał je matce.

Reklama

Aktor, który do tej pory decydował o wszystkich kwestiach związanych z wychowaniem sześciolatki, nie może się z tym pogodzić. Rozpieszcza małą do granic możliwości, wydaje fortunę na prezenty i atrakcje. "To często spotykana sytuacja. Kiedy sąd przyznaje opiekę jednemu z rodziców, drugie robi wszystko, by zyskać w oczach dziecka. Próbując zrekompensować dziecku nową sytuację, chce stać się dla niego »lepszym, fajniejszym rodzicem«", komentuje w rozmowie z SHOW psycholog Jan Korzonek. Jednak w walce o serce Suri Tom posuwa się za daleko... Aktor próbuje zdyskredytować Katie w oczach córki.

Zainicjował swoiste zawody z byłą żoną pod hasłem "kto da więcej". Wystarczy, że Katie wybierze się z córką do zoo, a już następnego dnia Tom zabiera Suri do DisneyWorldu. Spędza tam z nią nie dzień, a cały tydzień! Gdy Katie odwiedza z Suri słynne nowojorskie Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MoMA), aktor "przebija" byłą żonę, pojawiając się z córką na uroczystej gali z udziałem gwiazd i fotoreporterów. Katie i Suri poruszają się po Nowym Jorku taksówkami, za to Tom zapewnia dziecku przelot... własnym helikopterem! Wydaje się, że w tej niezdrowej rywalizacji Katie nie ma żadnych szans.

Osoby z otoczenia aktorki obawiają się, że za zachowaniem jej byłego męża kryje się misterny plan. "Tomowi nie chodzi tylko o uszczęśliwienie Suri. On chce podważyć decyzję sądu i w przyszłości po raz kolejny ubiegać się o całkowite prawo do opieki nad córką", powiedział magazynowi "In Touch" przyjaciel Katie. I przypomniał, że podobna sytuacja miała już miejsce w przeszłości. Po rozstaniu z poprzednią żoną, Nicole Kidman, Tom uzyskał całkowite prawo do opieki nad adoptowanymi dziećmi Isabellą i Connorem. Co gorsza, to dzieci, zapytane przez sąd, zadecydowały, że wolą mieszkać z ojcem niż z matką. Tom prawdopodobnie liczy, że z Suri stanie się podobnie. Darowując jej przysłowiową "gwiazdkę z nieba", aktor tak naprawdę manipuluje córką i przygotowuje się do kolejnej wojny z Katie.

Justyna Kasprzak

Show 20/2012

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy