Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Płomienne uczucie

Czerwień podbiła serca gwiazd i kreatorów mody. Nosi się ją teraz od rana do wieczora! Nagły przypływ uczuć do czerwieni jest zrozumiały: to przecież kolor ognia i namiętności. Jesień będzie... gorąca!

Jennifer Lopez to wytrawna uwodzicielka. Wie, że większe pożądanie wzbudza zasłanianie niż odkrywanie. Dlatego wybrała czerwoną kreację od Toma Forda. Do kolan, bez dekoltu i z długimi rękawami, za to zmysłowo dopasowaną do sylwetki.


Lily Cole to patriotka i chętnie ubiera się u angielskich projektantów. Jest idealną ambasadorką stylu nazywanego London Look. Dwufazową sukienkę (która może też posłużyć jako tunika) puentują ozdabiane kwiatami sandałki projektu ekstrawaganckiego Nicolasa Kirkwooda.

Reklama


Clémence Poésy nie biegała w poszukiwaniu kreacji od projektanta do projektanta. Sukienkę, torebkę VaVaVoom i pantofelki znalazła w nowej kolekcji Valentino. Godny uwagi jest słodko-ostry charakter całości. Sukienka jest prosta, lakierki grzeczne, a torebka rock’n’rollowa. 

Emma Watson ma opinię osoby o dobrym, wyważonym stylu, która raczej unika krzykliwych barw. Ale w tym sezonie nawet ona uległa czarowi czerwieni. Kreację od Valentino (czerwony to jego ukochany kolor) uzupełniła krwistą szminką. Czasem warto coś zmienić w stylu!

SHOW 19/2012


Reklama

Reklama

Reklama