Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Straszne rzeczy

Zaskakująca liczba modowych gaf sprawiła, że dla udanych kreacji zabrakło miejsca! Mamy za to przegląd stylizacyjnych grzechów w najlepszym wydaniu.

Bomba beznadziei

Candy Girl (24) robi wszystko, by być zauważoną. Cekinowa bombka z pękającym stanikiem wygląda jak zniekształcona kula dyskotekowa. Tylko czy o taki błysk chodziło?

Okazała odsłona

Katarzyna Figura (49) postanowiła wyeksponować wszystko naraz, czyli obfity biust i szczupłe nogi. Aktorka sprawia wrażenie osoby zdesperowanej, co nie dodaje seksapilu...

Fałszywe falbany

Katarzyna Zielińska (31) udowodniła, że nawet najlepszą figurę da się zniekształcić niefortunną kreacją. Nadmiar falban upięty w pasie dał efekt zgniecionej bezy.

Reklama

Kreacja kryzysowa

Natasza Urbańska (33) wystąpiła w kreacji, która wyglądałaby świetnie, gdyby nie poskąpiono na nią materiału! Może nagie fragmenty miały odwrócić uwagę od fatalnej fryzury?

Pokraczne poszycie

Małgorzata Potocka (57) kolejny raz stała się ofiarą swego zamiłowania do czerwieni. Sukienka wygląda, jakby uszyto ją w pośpiechu ze sporego namiotu. Czarna bluzeczka wieńczy dzieło!

Poszkodowana pokojówka

Agnieszka Włodarczyk (30) w swojej stylizacji mogłaby znaleźć się na planie filmu erotycznego "Hotel rozkoszy". Szkoda tylko pięknych szpilek...

SHOW 6/2011

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje