Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Jak mieć piękne usta

Nie wystarczy szminka w najmodniejszym kolorze. Skóra warg jest niezwykle wrażliwa i mogą jej szkodzić zmiany temperatur. Zadbaj o nią!

Zbudowane są z mięśni i mają najcieńszą skórę na całym ciele. Nie posiadają gruczołów, więc się nie pocą i nie wyskakują na nich wypryski. Z drugiej strony są pozbawione naturalnej bariery ochronnej, dlatego tak ważne jest zabezpieczenie ich przed zimnem i gorącem.

Usta są jednym z najbardziej unerwionych obszarów ciała - właśnie dlatego pocałunki potrafią przyprawić o słodki dreszcz! Wybierając szminkę, warto kierować się nie tylko jej kolorem, ale i składem. Filtry, olejki, witaminy - to wszystko sprawia, że wargi będą wyglądać zdrowo i apetycznie.

Reklama

Chcesz uniknąć zmarszczek wokół? Unikaj picia przez słomkę!

Większe bez użycia igły

Baza. Będzie nią podkład. Nałóż go na całe usta. Maskując drobne linie, wyrównasz nieco ich powierzchnię oraz ukryjesz naturalny kolor ust.

Rysowanie. Weź konturówkę i obrysuj nią usta tuż za ich naturalną linią - tak je powiększysz. Następnie wypełnij kredką kąciki i narysuj trzy pionowe kreski na dolnej wardze.

Malowanie. Pędzelkiem do ust rozprowadź szminkę. Zacznij od kącików i maluj ku środkowi.

Nabłyszczanie. Sięgnij po czysty pędzelek, nabierz odrobinę korektora rozświetlającego i wyrównaj wszelkie nierówności w konturze warg. Na koniec nałóż bezbarwny błyszczyk. Efekt ust Angeliny Jolie gotowy!

SHOW 3/2017

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy