Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Jedna długość, trzy fryzury

Czekają cię świąteczne wizyty? Pokaż się w nowej fryzurze! Oto szybkie i łatwe do wykonania stylizacje dla każdej długości włosów.

Krótkie układaj palcami

Lekki nieład. Po umyciu i odżywieniu włosów, odciśnij z nich ręcznikiem nadmiar wody. Palcami zrób przedziałek z boku. Spryskaj pasma produktem teksturyzującym i susz przeczesując na boki ku tyłowi. Aby fryzura była puszysta, pod koniec pochyl głowę do przodu i dokończ suszenie chłodnym strumieniem powietrza.

Gładko do tyłu. Susząc włosy, kieruj je ku tyłowi głowy. Kiedy wyschną, rozetrzyj w dłoniach żel i przygładź nim boki i górę fryzury.

Na bok. W lekko wilgotne kosmyki wczesz piankę dodającą objętości. Susz, nawijając pasma na okrągłą szczotkę ku tyłowi. Przeczesz palcami i spryskaj lakierem.

Reklama

Półdługim dodaj objętości

Romantyczne upięcie. Wczesz piankę w wilgotne włosy i wysusz je z głową pochyloną do przodu. Gdy będą suche, w tej samej pozycji spryskaj je u nasady lakierem. Nie robiąc przedziałka, delikatnie zaczesz część pasm znad czoła na prawą stronę i na wysokości ucha zacznij zwijać. Podepnij twista z tyłu głowy. To samo zrób z drugiej strony.

Klasyczna prostota. Użyj spreju unoszącego włosy u nasady, aby fryzura nie była płaska. Wysusz pasma, wyciągając je na szczotce. Suche wyprostuj prostownicą.

Modna asymetria. Zrób przedziałek i spryskaj włosy solą morską lub suchym szamponem. "Pognieć włosy". Pojedyncze pasma możesz poskręcać lokówką lub prostownicą.

Długie poskręcaj lokówką

Swobodne loki. Dokładnie wysusz włosy i zrób przedziałek na środku. Przygładź kosmyki do wysokości ucha żelem. Poniżej spryskaj je sprejem termoochronnym. Podziel na wąskie pasma i nawijaj na szeroką lokówkę. Utrwal całość lakierem.

Elegancki kucyk. Odbij włosy u nasady, susząc je z głową pochyloną do przodu lub stosując specjalny sprej. Końce zabezpiecz przed działaniem lokówki i poskręcaj asymetrycznie. Zwiąż w luźny kucyk.

Pół-upięcie. Podziel włosy na pasma średniej szerokości i nawijaj na lokówkę do wysokości ucha. Nad czołem z prawej strony odsepraruj szeroki kosmyk. Pozostałe włosy zwiń i podepnij z tyłu głowy. Utrwal lakierem.

SHOW 25/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje