Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Mała wielka zmiana

Trzy gwiazdy, trzy długości włosów i trzy atrakcyjne warianty uczesań. Przekonujemy, że nie musisz czesać się zawsze tak samo!

Zadziornie postawione włosy wysmuklają twarz

Dzięki dobremu cięciu bez wysiłku uzyskasz fryzurę, która zrobi wrażenie. Rozetrzyj w dłoniach pastę do stylizacji, potargaj lekko włosy, a następnie zaczesz je palcami do góry.

Przedziałek na środku dodaje elegancji

Szybki sposób na wielką zmianę fryzury? Przesunięcie przedziałka! Zrób go na środku i przygładź włosy po bokach. Przy takiej długości uzyskasz interesujący efekt.

Grzywka na bok odmładza

Asymetria i zaczesywanie grzywki na bok to patenty na odjęcie sobie lat. Rozgrzej pastę w dłoniach i przygładź włosy po bokach. Wgnieć kosmetyk w grzywkę i skieruj ją z czubka głowy na skos.

Reklama

Kok wydłuża szyję

Alternatywa dla nudnego koczka? Dwa koczki! Zacznij od przedziałka i podzielenia włosów na dwie sekcje: górną (od czubka głowy do potylicy) i dolną. Górną skręć w kok i podepnij wsuwkami. Dolną zapleć i uformuj w drugi kok. Podpinając, ukryj koniec warkocza pod górnym kokiem.

Podpięcie pasm wysubtelnia rysy

Jak ekspresowo okiełznać długie włosy? Zrób palcami asymetryczny przedziałek i złap po jednym średniej szerokości pasmie z każdej jego strony. Połącz ich końce z tyłu i zawiń w minikoczek: zepnij go gumką w kolorze włosów.

Przeplatanka dodaje włosom objętości

Ta z pozoru misterna fryzura składa się z dwóch nonszalanckich warkoczy. Pierwszy zapleć z pasm zebranych znad uszu. Drugi z pozostałych włosów. Oba muszą być luźne. Nie łącz ich ze sobą - dzięki temu włosy będą wyglądać na mocne i gęste.

Lekkie fale są pełne uroku

Fryzura niezobowiązująca, ale taka, która sprawdzi się na wieczornej imprezie? Proponujemy króla tego sezonu: falującego boba. Jeśli twoje włosy są podatne na układanie, wystarczy, że wgnieciesz w nie sól morską. Jeśli nie, zwilż je lekko (np. sprejem do stylizacji lub... spryskiwaczem do kwiatów), zwijaj pasma w twisty i susz suszarką.

Koczki ożywiają stylizację

Wylansowana w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" fryzura sprawdza się na czerwonym dywanie! Podziel włosy na trzy sekcje, zaczesz gładko i uformuj w małe koczki. Utrwal lakierem.

Kucyk dodaje klasy

Klasyka zawsze się sprawdza! Taki kucyk musi być idealny, więc zatem zanim go zrobisz, przygładź włosy (możesz je np. wyprostować prostownicą). Wyznacz przedziałek z boku, starannie zaczesz włosy ku dołowi i zwiąż na karku. Aby żadne kosmyki nie popsuły efektu, spryskaj dłonie lakierem do włosów i delikatnie przygładź nimi fryzurę.

SHOW 10/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy