Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Szybki koczek

Nie musisz mieć długich i gęstych pukli, by stworzyć eleganckie upięcie. Oto nasze patenty na łatwe i efektowne koczki dla każdego typu włosów.

Długie i gęste skręć na czubku

Przy takich włosach masz ułatwione zadanie. Aby upięcie było naprawdę atrakcyjne, najpierw wyznacz szerokie pasmo nad czołem, podtapiruj je i, jak Joanna Krupa (36), skieruj lekko na bok. Pozostałe pasma zbierz w kucyk na czubku głowy. Skręć włosy i uformuj wysoki kok. Podepnij go wsuwkami i utrwal mocnym lakierem.

Półdługie fantazyjnie podepnij

Jeśli chcesz wyglądać jak Emma Stone (27), musisz zaopatrzyć się w wiele wsuwek. Palcami przeczesz włosy na jedną stronę. Pasma z tyłu podpinaj asymetrycznie pod spód, a te z boku delikatnie skręć przy końcówkach i przypnij z tyłu głowy. Kilka kosmyków puść luźno.

Reklama

Długie i delikatne upnij na wypełniaczu

Ten gadźet pomoże ci stworzyć kształtny i pełny kok. Tak jak Anna Cieślak (35) zaczesz włosy w gładki kucyk. Na gumkę nałóż wypełniacz. Podziel kucyk na dwa pasma. Nasady zarówno górnego, jak i dolnego zawiń na wypełniacz. Złap powstałą fryzurę gumką i rozłóż włosy równomiernie na gąbce. Końcówki owijaj wokół podstawy koka i upinaj wsuwkami.

Boba zwiń na karku

Aby ten pełen uroku koczek nie wyglądał zbyt skromnie, jak Charlize Theron (40), pozostaw z przodu pasmo skręcone w elegancką falę. Resztę włosów zaczesz na kark i zwiń wokół własnej osi. Upinając kok, zadbaj, aby był płaski, ale rozłożysty.

SHOW 1/2016

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy