Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Trendy na dłoni

Na jesiennych pokazach styliści zaproponowali powrót do burgundów, odcieni typu metalic i beży. I bardzo dobrze, bo manikiur w tych kolorach jest niezwykle elegancki.

Nagi beż

Lakier w odcieniu nude wysmukla palce. Poza tym pasuje do każdej stylizacji. Sprawdzi się zarówno w sytuacji biznesowej, jak i na eleganckiej gali. Wybierając odcień, postaw na ten jak najbardziej zbliżony do koloru skóry lub o ton ciemniejszy - zbyt jasny może wyglądać tandetnie. Najlepiej skorzystać z próbnika w drogerii - odcienie w buteleczkach mogą różnić się od tego, który później zobaczysz na swoich paznokciach.

Jak wino

Kolor idealny do krótkich paznokci. Bardziej kwadratowe i nieco krótsze paznokcie to propozycja z wielu wybiegów. Ciemne bordo tonuje blady odcień skóry i dodaje dłoniom elegancji.

Reklama

Złoty pył

Sposób na długotrwały manikiur. Brokatowy french to nie tylko gorący trend, ale i sposób na uratowanie manikiuru. Kiedy emalia odpryskuje, a nie masz czasu na zrobienie go od początku, pociągnij czubki paznokci złotym lakierem z drobinkami.

SHOW 19/2016

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy