Reklama

Reklama

Niezbędnik, który umili świąteczne oczekiwanie

Oczekiwanie na Boże Narodzenie każdemu z nas, kojarzy się inaczej. Pieczenie ciasteczek, oglądanie świątecznych filmów, czy po prostu relaks. Przedstawiamy kilka propozycji, które umilą ten czas.

Ubieranie choinki

Jest to tradycja, która gości w prawie każdym, polskim domu. Możesz zdecydować się na sztuczną lub żywą choinkę, w zależności od twoich potrzeb. Bez świątecznego drzewka święta nie byłyby takie same.

Dobra książka

Czym byłby zimowy wieczór bez interesującej książki? Lektura pomoże nam się odstresować, a także sprawi, że w jedną chwilę przeniesiemy się do innego świata. Pośród świątecznych przygotowań, warto znaleźć chociaż chwilę dla siebie.

Świąteczny zapach

Świeczka lub wosk, to jeden z nieodłącznych elementów świąt. Zapach ten dla każdego może być nieco inny, dlatego istnieje wiele rodzajów świec, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

My proponujemy kominek, w którym można roztopić wosk. Jest to nietypowy pomysł, dzięki któremu w mieszkaniu zagości świąteczny klimat wraz z zapachem kardamonu, jabłek i cynamonu.

Ciepły koc

Ciepły kocyk z motywem świątecznym nada wnętrzu wspaniałego klimatu. Ponad to, idealnie łączy się z ciepłą herbatą i książką. Tak spędzony wieczór będzie z pewnością niezapomniany.

Świąteczne skarpety

Skoro ciepły koc, książka i świeca, to nie może zabraknąć świątecznych pantofli lub skarpetek. Jest to niezbędnik każdego zmarzlucha.

Korzenne ciasteczka

Smak korzennych ciastek, wielu osobom kojarzy się z grudniem i oczekiwaniem na Boże Narodzenie. Samo ich pieczenie sprawia wiele radości. Można upiec je tuż przed Mikołajkami, a pałaszować w przeddzień Wigilii.

Filmy

Filmy o tematyce świątecznej można obejrzeć w telewizji, gdyż z pewnością nie będzie ich brakowało. Umilą one niejeden wieczór z bliską osobą, a dodatkowo wprowadzą was w wspaniały klimat, nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Piżama lub dres

Wygodne ubrania w motyw świąteczny umilą nie tylko wieczór, ale również i cały dzień. Grudzień to nie tylko czas porządków i przyrządzania potraw, ale i odpoczynku. Z pewnością niejedna z nas spędzi choćby jeden dzień w piżamie. Jest to idealny pretekst, aby zaopatrzyć się w świąteczną piżamkę!

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy