Reklama

Reklama

Gdzie szukać informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach?

Za pomocą kilku kliknięć możesz mieć dosłownie wszystko. Zakupy spożywcze, nowe ubrania, bilety na koncert czy sprzęt elektroniczny. Towary kupowane w sieci są zauważalnie tańsze, co przekłada się na sukces tej formy kupowania.

Polacy często decydują się na robienie zakupów online. Wiemy to dzięki lekturze raportu Interaktywnie.com "E-commerce 2020", objętego patronatem Business Insider Polska.  W 2019 roku aż 62 procent rodaków kupiło coś w sieci. Możliwość zwrotu towaru przez 14 dni, łatwy dostęp przez całą dobę czy możliwość dostawy wprost do domu to nie jedyne zalety. Atrakcyjne ceny, które zwykle wpływają na podjęcie decyzji o kupowaniu w internecie, mogą być jeszcze niższe. Obniżki, wyprzedaże, okazje, rabaty - wszystko to potrafi wpłynąć na zmniejszenie rachunków za przesyłki. Gdzie najlepiej szukać informacji o niższych cenach?

Reklama

Newsletter

Zanim zaczniesz przeczesywać sieć w poszukiwaniu okazji, zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej. Wiele sklepów automatycznie przy zakupach zapisuje użytkowników do list mailingowych. Nie wypisuj się z nich. To właśnie wśród wiadomości często ukryte są informacje o nadchodzących promocjach. Bardzo często zdarza się, że subskrybenci mają dostęp do promocji wcześniej niż reszta użytkowników.

Warto także samodzielnie zapisywać się do newsletterów. Polujesz na tańszą książkę ulubionego blogera? Zależy ci na nowej kolekcji notesów sygnowanych nazwiskiem znanego coacha? Wejdź na ich stronę i zapisz się na listę mailingową. To zapewni ci informację z pierwszej ręki o promocjach. Często możesz liczyć także na specjalny kod rabatowy dostępny tylko dla tych, którzy regularnie otrzymują wiadomości.

Aplikacje

Smartfon to prawdziwe centrum dowodzenia. Maile, wiadomości, media społecznościowe - to tam możesz szukać informacji o zniżkach. Warto także postawić na aplikacje, które gromadzą wiadomości o rabatach, promocjach i wyprzedażach.

Goodie to aplikacja, która jest prawdziwym doradcą zakupowym. Dzięki niej zyskujesz szybki dostęp do informacji o nadchodzących obniżkach. Znajdziesz tam nie tylko sklepy internetowe, ale także stacjonarne. Martwisz się, że przeoczysz okazję? Dzięki powiadomieniom push zyskujesz pewność, że będziesz zawsze na czasie.  Niewątpliwą zaletą są  dodatkowe funkcje aplikacji: możesz założyć karty stałego klienta i przechowywać je w telefonie. Dostępna jest także opcja cashback, która pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej gotówki. Ciekawą propozycją  jest także możliwość wykupienia eKarty podarunkowej. Osoba obdarowana może wykorzystać ją w dowolnym sklepie internetowym oraz stacjonarnym na terenie Polski. Dla tych, którzy wolą zakupy stacjonarne, aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych galerii handlowych oraz zbieranie pieczątek w wybranych restauracjach i lokalach gastronomicznych. Pieczątki można później wymienić na nagrody.

Strony z kodami

Newslettery i aplikacje nie przynoszą zadowalających efektów? Czas zacząć przeszukiwać internet. W sieci znajdziesz liczne strony, które oferują użytkownikom kody rabatowe. Dzięki temu możesz zyskać dużą zniżkę na sprzęt elektroniczny, ubrania czy inne interesujące cię artykuły. W tego typu miejscach znajdziesz nie tylko kody uprawniające do zniżek. Takie strony są doskonałym źródłem informacji o nadchodzących rabatach i promocjach. Możesz na nich wyszukiwać nie tylko interesujące cię marki, ale także znajdować konkretne przedmioty.

Społeczności łowców

Dawniej informacje o promocji rozchodziły się lotem błyskawicy dzięki przekazom ustnym. Wystarczyło spotkać sąsiadkę wracającą ze sklepu, a o korzystnej cenie wiedziało już całe osiedle. Dziś tę funkcję przejęły grupy dyskusyjne oraz strony gromadzące społeczność łowców okazji. Tego typu rozwiązanie pozwala nie tylko na wyszukiwanie promocji czy zniżek. Użytkownicy samodzielnie mogą informować innych o znalezionych przez siebie korzystnych ofertach. Co ciekawe często to właśnie tam użytkownicy publikują wiadomości o błędach w ofertach sklepów internetowych, dzięki którym można nabyć  różnego rodzaju przedmioty za ułamek ich ceny.

 

 

Wpis powstał we współpracy z Bankiem Millenium

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje