Nie tylko oszczędność i szybkie płatności. Zalety karty Millennium Impresja

Karta kredytowa to nie tylko gwarancja łatwego dostępu do dodatkowych funduszy. Teraz Bank Millennium nagradza klientów w programie lojalnościowym. Zyskać można nawet 760 złotych w ciągu roku. W dodatku wraz z kartą Millennium Impresja otrzymujemy szeroki pakiet ubezpieczeń. Warunki oferty są naprawdę atrakcyjne, ale trzeba się spieszyć – ważna jest tylko do 11 maja 2020 roku.

Karta kredytowa, czyli szybki sposób na gotówkę

Karta kredytowa w obecnych czasach jest niemal niezbędna. Daje nam pewność, że nie zostaniemy bez gotówki gdy pojawi się niespodziewany większy wydatek. W Banku Millennium możemy liczyć na dodatkowe odroczenie spłaty kredytu poprzez rozłożenie wydatków kartą. Takie wsparcie zapewni nam bezpieczeństwo, ponieważ wykorzystany limit możemy rozłożyć na wygodne raty 0% (RRSO 1,88 %).

Oszczędność na zakupach

Korzystając z karty Millennium Impresja możemy otrzymać zwrot części wydanych pieniędzy. Za transakcje wykonane w sklepach 20 partnerów Banku Millennium, do których należą m.in. Empik, Apart, Sephora, Leroy Merlin, Cinema City czy Travelplanet.pl, otrzymamy do 5 proc. zwrotu pieniędzy. Ta oferta łączy się z pozostałymi promocjami i rabatami. W efekcie możemy rocznie zaoszczędzić nawet 760 zł. Zwrot nalicza się automatycznie podczas płatności kartą Impresja Millennium.

Bezpieczeństwo

Bank Millennium zadbał o pełne bezpieczeństwo klientów. Możemy otrzymywać powiadomienie SMS-em o transakcjach dokonanych kartą, dzięki czemu natychmiast dowiemy się, jeśli karta zostanie użyta bez naszej zgody. W takiej sytuacji mamy możliwość szybkiego jej zastrzeżenia, a jeśli korzystamy z aplikacji mobilnej, możemy ją tymczasowo zablokować. Z kolei dzięki 3D-Secure będziemy spać spokojnie nawet gdy podajemy wrażliwe dane konieczne do realizowania płatności internetowych. Płacąc w sklepach, które obsługują 3D-Secure, po wpisaniu imienia i nazwiska, numeru karty czy daty jej ważności, będziemy musieli dodatkowo potwierdzić transakcję jednorazowym kodem, który otrzymamy SMS-em, lub autoryzować transakcję w aplikacji mobilnej. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Ubezpieczenie

Wraz z kartą Millennium Impresja możemy również skorzystać ze specjalnego ubezpieczenia assistance, dzięki któremu możemy liczyć na wsparcie, gdy przytrafi nam się awaria samochodu czy choroba dziecka. Assistance samochodowy gwarantuje nam pomoc, gdy utkniemy pośrodku pustkowia z opróżnionym bakiem czy przebitą oponą. Otrzymamy wsparcie, jeśli dojdzie do awarii auta. Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszt serwisu, odholuje samochód i zapewni pojazd zastępczy. Z pakietu medycznego pokryjemy koszty wizyt lekarskich w przypadku choroby lub wypadku. Możemy również liczyć na transport do szpitala czy zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Jeśli będziemy musieli poddać się hospitalizacji, ubezpieczyciel zapewni nam opiekę nad dziećmi. Z kolei assistance domowy zrekompensuje nam straty poniesione w wyniku włamania czy awarii sprzętu, a także w przypadku zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego. Ubezpieczyciel pomoże również w remoncie i przeprowadzce.

Wygoda

Warto bezpłatnie aktywować wirtualną kartę w aplikacji bankowej Millennium. Dzięki niej nie będziemy zmuszeni do noszenia portfela, możemy wygodnie i szybko płacić zbliżeniowo telefonem. Z poziomu aplikacji sprawdzimy także stan konta i ustawimy limit dzienny wydatków, co umożliwi nam pełną kontrolę nad budżetem.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje