Weź udział w naszym plebiscycie!

Zapoznaj się z premierami kosmetycznymi ostatniego roku i daj sobie szansę na wygraną!

Możesz wygrać nawet 100 kosmetyków!

Wśród głosujących rozlosujemy 50 zestawów nagród składających się z 10 kosmetyków - po 5 zestawów w każdej kategorii. Tym samym, głosując we wszystkich 10 kategoriach możesz wygrać 100 kosmetyków. Głosujesz - wygrywasz! 

Zobacz wszystkie kategorie i zagłosuj!

Olbrzymia konkurencja na rynku kosmetyków z jednej strony i coraz bardziej świadome, wymagające konsumentki z drugiej. Nic więc dziwnego, że plebiscyt na Stylowy Kosmetyk już od ośmiu lat cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem zarówno polskich klientek, jak i producentów kosmetyków.

Dla producentów najbardziej kluczowymi i wartościowymi są opinie konsumentów, dzięki którym mogą rozwijać i dopasowywać do potrzeb rynku swoją ofertę produktową. Klienci natomiast dzięki informacjom uzyskanym w Plebiscycie mają szansę wybierać artykuły najwyższej jakości i skuteczności, jak również mieć realny wpływ na pozycję rynkową ulubionych kosmetyków.

W tym roku o prestiżowe miano Stylowego Kosmetyku 2019 zawalczy ponad 350 produktów i serii, które ukazały się na polskim rynku w ubiegłym roku. Zdecyduj, który produkt zasługuje na ten tytuł. Głosując, zdobywasz szansę na wygranie nawet 100 kosmetyków zgłoszonych do konkursu.


Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje