Reklama

Reklama

"Di, Viv i Rose" w Teatrze Capitol

Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipmann

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym.

Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jaki wpływ będą miały na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja, aby podejrzeć "od kuchni" relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność, ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń.  Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.  "Kiedyś myślałam, że dorastanie razem to nic więcej niż rośnięcie obok siebie, ale teraz wiem, że to, jak rośniesz, w którą stronę - zależy od ludzi, którzy rosną razem z tobą."

Reklama


Oto co same aktorki mówią o spektaklu: "Di Viv Rose - To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest... przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie."


Na spektakl do Teatru Capitol oraz w podróż przez życie Di, Viv i Rose zapraszają: Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipmann.

Premiera: 6 października. Kolejne spektakle: 11, 12 października oraz 8, 21 listopada.Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje