Reklama

Reklama

Przeboje Franka Sinatry

29 i 30 września 2011 o godzinie 19.00 w Studio Buffo w Warszawie odbędzie się warszawska premiera swingowego spektaklu z przebojami Franka Sinatry, który zaprezentuje Krzysztof Herdzin ze swoim Big Bandem oraz wokalistą Jarkiem Wistem. Spektakl nosi tytuł "Sinatra/Herdzin Big Bang!".

Krzysztof Herdzin Big Band to zespół światowej klasy, bez wątpienia najlepszy tego typu w Polsce. Występujący tu w roli dyrygenta i aranżera, Krzysztof Herdzin zaprosił do współpracy kolegów stanowiących czołówkę polskich scen muzycznych, ale "Sinatra/ Herdzin Big Bang!" to nie tylko muzyka. To także snuta przez Krzysztofa Herdzina opowieść o utworach, które wywoływały dreszcze i wprawiały w stan ekstazy słuchaczy przez wiele lat i działają tak po dziś dzień.

Nieśmiertelne standardy, świetny głos wokalisty Jarka Wista i pełen ciepła i humoru sposób komunikowania się z publicznością gospodarza wieczoru - Krzysztofa Herdzina, sprawiają, że muzyka dociera do widzów i słuchaczy w każdym wieku.

Reklama

Pierwsze wykonanie spektaklu, jeszcze pod nazwą "Śladami Sinatry" odbyło się 12 lutego 2011 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Już trzy tygodnie przed premierą wyprzedano wszystkie bilety.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje